Powstały kolejne odchudzające perfumy! (Skrapiasz się nimi i tracisz apetyt - Genialne?)

27 Czerwca 2013

`Dietetyczne` perfumy odchudzają podobno samym zapachem.

dieta

Każda kobieta doskonale wie, jak ciężko zwalczyć nadwagę. Zwykle okupione jest to głodówką i ogromnym wysiłkiem podczas ćwiczeń. A co jeśli można stracić zbędne kilogramy bez wyciskania z siebie siódmych potów?

Okazuje się, że jest to możliwe – właśnie na rynek wypuszczone zostały perfumy `Diet Slimming Perfume`, reklamowane jako odchudzające. Ich działanie wynikać ma ze specyficznego zapachu składających się na nie składników, które wpływają na zmniejszenie apetytu. Co więcej, zawierają wyciągi z odchudzających ziół i aromat cytrusów, który sprawia, że perfumy pachną świeżo i przyjemnie. 

`Diet Slimming Perfume` nie są jednak prekursorem w tej dziedzinie. W ubiegłym roku francuska firma Velds wprowadziła do swojej oferty perfumy `Prends Moi`, które miały `odchudzać z przyjemnością` poprzez zawarte w nich ekstrakty z kofeiny, karnityny i spiruliny, które przyspieszają procesy spalania tłuszczu.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ząbek
(Ocena: 5)
2013-08-06 07:52:26

re: Powstały kolejne odchudzające perfumy! (Skrapiasz się nimi i tracisz apetyt - Genialne?)

w perfumy nie wierze. ale rzeczywiście są różne specyfiki na pohamowanie głodu. Sama pije taki napój figura no-appetait, który zapycha mi brzuszek :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-06-27 11:17:48

re: Powstały kolejne odchudzające perfumy! (Skrapiasz się nimi i tracisz apetyt - Genialne?)

Polecam tonik Benzance, po wysmarowaniu się tym cudem o zapachu wymoczonych w mleku skarpet odechciewa się jeść na cały dzień. Nigdy więcej. x:

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1