Ważyła ponad 130 kg. Teraz ujawnia, co odchudzanie zrobiło z jej dłońmi...

11 Kwietnia 2017

„Wyglądają teraz zupełnie inaczej!” - twierdzi. Czy na pewno lepiej?

Katie Lynne

Ona nigdy nie była szczupła. Jak wspomina, od najmłodszych lat nie mieściła się w żadnych normach. Była najpulchniejszą dziewczynką w klasie, później nastolatką, a w końcu kobietą z nadwagą. Skończyła jako osoba skrajnie otyła, która nie widziała dla siebie żadnego ratunku. Po śmierci matki, która zmarła nieoczekiwanie w 2013 roku, zaczęła jeść więcej, niż kiedykolwiek wcześniej. Jej waga dobiła do zastraszającej liczby - 130 kilogramów.

Młoda pielęgniarka z Wielkiej Brytanii doskonale zdawała sobie sprawę z tego, jak może się to skończyć. Jej pacjenci także walczyli z tuszą i wielu z nich musiało poddać się poważnej operacji zmniejszenia żołądka. To proces nieodwracalny, który praktycznie uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Należy jeść często, ale w mikroskopijnych ilościach. Sama chciała tego bardzo uniknąć.

Wtedy zdecydowała się na zabieg polegający na założeniu opaski na żołądek. Efekt? Wystarczył rok, by schudła ponad 60 kilogramów. Dziś ujawnia, jak wpłynęło to na jej ciało.

Zobacz również: Narzeczony NIGDY nie widział jej bez ubrania. Zobacz, jak schudła, żeby móc uprawiać seks...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
4.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Lena
(Ocena: 5)
2017-04-12 23:31:52

Dlatego nie ma co się odchudzac na hurra tylko stopniowo z głowa i umiarem, bo pośpiech tu nie jest wskazany. Najpierw dieta, potrm ćwiczenia no i iqacai można dorzucić, bo podkręca metabolizm i wspomaga cały proces witaminkami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Felka
(Ocena: 5)
2017-04-12 00:07:18

Ważne, że się odchudziła. Przecież te wszytskie choroby związane z nadwagą nie poczekają na odpowiedni wiek, żeby zaatakować. Poza tym, nie rozumiem dlaczego ludzie się nie odchudzają, czy im jest dobrze być spaślakiem? Ja miałam operację, po której nie mogłam być aktywna fizycznie przez 6 miesięcy, jak tylko już mogłam, zaczęłam brać iqgreen, żeby uzupełnić braki witaminowe w organizmie, obniżyć wchłanianie cukrów no i przyspieszyć metabolizm, zaczęlam powoli ćwiczyć i dałam radę zrzucić co mi się uzbierało w ciągu 6 miesięcy w bezruchu. To jak nie całkiem sprawna fizycznie mogłam to co powiedzieć na tych, którzy moga a nie robią? Żal.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
yolo
(Ocena: 5)
2017-04-11 20:17:16

Super przemiana, jak ktoś chce to potrafi! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 4)
2017-04-11 16:12:34

heh, u mnie palce puchną od upału i przed okresem tak, ze nie da sie obrączki nosić. odchudzanie tu by nie pomogło.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-11 10:33:22

Po schudnięciu, wyszczuplały jej palce. NIEMOŻLIWE!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Hanka
(Ocena: 5)
2017-04-11 08:18:47

Każdy może się odchudzić. Efektywne i zdrowe odchudzanie to jest to proces. Teoretycznie każdy może się odchudzić i zadbać o siebie, niby wystarczy mniej jeść i poćwiczyć... ale zrobić do zdrowo, bez prochów, bez wydawania kasy na cudowne środki nie dopuszczając do efektu jojo to zupełnie inna sprawa. Polecam metodę fizjologiczną z książką Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Dzięki wiedzy z niej czuję się świetnie, tryskam zdrowiem i energią i mam już 15 kg mniej :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-11 07:23:49

Głupie pytanie czy lepiej. Wygląda super w porównania do poprzedniej sylwetki. Jej palce już nie wyglądają jak kiełbaski.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1