Jakie ćwiczenia wykonywać na boczki?

25 Kwietnia 2016

Fałdkom w okolicach brzucha mówimy zdecydowanie `NIE`!

jak wyszczuplić brzuch

Mnóstwo kobiet boryka się z problemem fałdki na brzuchu i w jego okolicach. Szczególnie jest to typowe dla sylwetki, która charakteryzuje się długimi nogami, dość obfitym biustem, ale niestety także - tłuszczykiem gromadzącym się właśnie w okolicach talii. Jest to o tyle uciążliwe, ponieważ niezwykle trudne do ukrycia.

Właściwie, najlepszym sposobem na zatuszowanie boczków jest noszenie luźnych swetrów i bluzek. Żadna z nas jednak nie chce przecież ukrywać się pod oversize`owymi ciuchami! Dlatego zamiast narzekać, warto wziąć się za rozwiązywanie problemu.

Gwarantujemy, że twoja motywacja będzie się zwiększać wraz z rezultatami.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anapolis
(Ocena: 3)
2016-04-25 11:47:42

re: Jakie ćwiczenia wykonywać na boczki?

dzięki ćwiczeniom nie spalimy (niestety) tłuszczu z wybranej części ciała. Można tą część ciała ujędrnić, uzyskać mięśnie, ale będą one ukryte pod tłuszczykiem. Podstawą jest ujemny bilans energetyczny, dieta bogata w białko i trening aerobowy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-25 08:23:12

re: Jakie ćwiczenia wykonywać na boczki?

W zdrowym ciele zdrowy duch! Warto coś zrobić dla siebie. Właściwy ruch i dieta to podstawa zdrowia. W książce Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii jest to ładnie opisane. Do wakacji coraz bliżej a wiem po sobie , ze jak sie chce to mozna ładnie schudnąć

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1