Jak odchudzić twarz?

29 Maja 2016

Mimo szczupłej sylwetki, niektóre kobiety mają problem z pełną twarzą. Co zrobić, żeby ją odchudzić?

jak wyszczuplić twarz

Twarz to jedna z części ciała, które najbardziej przykuwają męską uwagę. Nie bez powodu można usłyszeć od niektórych mężczyzn zwierzenia, że nie potrafią zapomnieć twarzy dziewczyny albo że twarz kobiety nawiedza ich w snach. Tak wielką mamy nad nimi władzę…

Są różne twarze: ładniejsze i brzydsze. To już kwestia gustu. Jest natomiast jedna cecha, która w ogóle nie podoba się facetom – otyła twarz. Trzeba jednak odróżnić twarz za grubą czy za dużą od okrągłej, która nie musi mieć nic wspólnego z otyłością. Buzia może mieć okrągły kształt, ale być proporcjonalna. Prawdziwy problem stanowi jednak okrągły kształt w połączeniu z nadprogramowymi fałdkami tu i ówdzie. Nie mniejszym problemem jest też szczupła sylwetka, przy której twarz wydaje się zbyt duża, bo takie przypadki też się zdarzają.

Jeżeli któryś z tych problemów dotyczy Ciebie, nie martw się. Jest kilka sposobów, żeby temu zaradzić.

Zobacz także: REPORTAŻ: Jestem za biedna, by czuć się piękna

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 3)
2016-05-30 12:22:33

re: Jak odchudzić twarz?

Uśmiałąm sie trochę ztego artykułu. Twarz chudnie z wiekiem, młode dziewczynyz gimnazjum maja pulchne policzki, potem to sie zmienia... Poza tym twarz chudnie, gdy mamy dużo stresu, czy naprawdę chcecie wyglądać jak zestresowana osoba albo alkoholiczka? Zapadnięte policzki wcale nie są sexy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
szczypawa
(Ocena: 5)
2016-05-30 00:01:00

re: Jak odchudzić twarz?

Twarz chudnie wraz z ciałem, to normalne, że jak mamy nadwagę to raczej samej twarzy nie ma co odchudzać i siebie samej oszukiwać że to coś pomoże. Jak ktoś nie chce/nie może dużo ćwiczyć, to zawsze można coś z diety rozsądnej wybrać i włączyć do tego iqgreen. Efekty są naprawdę fajne i na twarz również podziałają.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-05-29 11:43:27

re: Jak odchudzić twarz?

Ja od tygodnia codziennie wieczorem przez 10min szczypie twarz. Zobaczymy czy to da efekty

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-05-29 08:25:05

re: Jak odchudzić twarz?

ja jestem szczupła, a mam pyzaty ryj :/ strasznie mnie to wkurza, zwłaszcza jak się widzę na zdjęciach. nie upinam włosów, bo wtedy widać szerokość mojej twarzy w całej jej okazałości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Pyzata twarzowo
(Ocena: 5)
2016-05-29 15:09:50

Hej! Miałam takie samo podejście, ale wiesz, co fajnie wygląda przy pyzatych buziach + szczupłym ciele? Można zniwelować wygląd pyzatej buzi, jeśli upnie się włosy wysoko (to może być kok, wysoki koński ogon, wysoki warkocz) - coś, co patrząc od przodu na Twoją buzię, ją optycznie wydłuży - naprawdę, efekt jest niezły :) Do tego warto "odobrazić się" na już dawno nie modne "pejsy" ale w innym wydaniu. Wysoka fryzura (jak wyżej) + puszczone luzem dwa, trzy pasemka włosów, które zwisają swobodnie okalając buzię - zatrzesz trochę kontur na "szerokościach" i wydłużysz buzię "w górę" - to odwraca uwagę od faktycznego kształtu twarzy :) Sama mam okrągłą buzię, jestem niska, mam figurę klepsydry (w piersiach 94, w talii - 62, w pupie - 91- przy czym mam wagę po środku normy dla mojego wzrostu), i powiem Ci, że samą fryzurą mogę sprawić, że wyglądam na nieco wyższą i "smuklejszą" (jeśli chodzi o twarz ), :D Spróbuj, może spodobasz się sobie w takiej wersji :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1