Ile musisz schudnąć, żeby facet to zauważył? Utrata tylu kilogramów gwarantuje większe powodzenie!

13 Kwietnia 2017

Mężczyźni błyskawicznie dostrzegają wahania naszej wagi!

ile powinnam schudnąć

Nie wszystkie się do tego przyznajemy, ale praktycznie całe nasze życie kręci się wokół wagi. Mało która kobieta jest w pełni zadowolona ze swojej sylwetki. Zawsze znajdziemy coś, co warto poprawić, a niezależnie od tego ile ważymy, chciałybyśmy zrzucić przynajmniej kilka kilogramów. W końcu nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. Wpadamy w obsesję i nawet jeśli osiągniemy wymarzony cel - stawiamy przed sobą kolejny.

Zdrowy rozsądek podpowiada, że taka niekończąca się walka jest całkowicie pozbawiona sensu. Ale mimo to wciąż katujemy się wyniszczającymi dietami i poszukujemy aktywności fizycznej, która pozytywnie wpłynie na nasze ciało. Czy to naprawdę konieczne? Naukowcy wreszcie sprawdzili, ile należy schudnąć, żeby było to zauważalne dla innych oraz jaka utrata wagi gwarantuje większe powodzenie u płci przeciwnej.

Cel wydaje się całkiem realny i niezbyt wygórowany. Może warto na tym poprzestać?

Zobacz również: „Myślałam, że schudnę i będę piękna”. Teraz ma śliczną twarz, ale jej ciało...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anapolis
(Ocena: 5)
2017-04-13 15:27:01

Na ile to będzie zauważalne to zależy od wagi wyjściowej. Jeśli ktoś mało wazy i schudnie 2kg to będzie to widać. Za to osoba ze sporą nadwagą, gdy zrzuci 2kg to nikt tego nie zauważy. Czyli kolejna bzdura.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Hania
(Ocena: 5)
2017-04-13 10:53:01

Widziałam jak sąsiadka sie odchudziła i to zmieniło jej życie na lepsze. Skoro ona mogła to ja też rok temu zaczęłam. Nie chciałam brać cudownych proszków, a sąsiadka poleciła mi naturalny fizjologiczny system. Po roku mam 15 kg mniej, nie wydawałam kasy na jakieś cuda, jestem ładniejsza, zdrowsza i swietnie sie czuję. Poczytajcie sobie książkę Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii i zaufajcie biologii, warto :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1