Ta dziewczyna schudła ponad 60 kg tylko dlatego, że... jadła posiłki małą łyżeczką! (Brzmi dziwnie, ale działa!)

16 Stycznia 2017

Mamy jej aktualne zdjęcia. Zobacz niesamowite efekty.

Mathilde Høj Broberg

Świat słyszał już o różnych dietach, ale ta wydaje się wyjątkowo oryginalna. Młoda Dunka twierdzi, że jej waga zmniejszyła się o połowę dzięki… łyżeczce. Choć brzmi to absurdalnie, spektakularne efekty mówią same za siebie. Mathilde Høj Broberg w krótkim czasie schudła ze 120 do zaledwie 57 kilogramów. W sprytny sposób oszukała własny organizm i dziś jest inspiracją dla innych.

21-latka przekonuje, że dobór sztućców ma znaczenie. Wielką łyżką jemy automatycznie więcej. Kiedy zamienimy ją na taką do mieszania herbaty - podobno szybciej się najemy. Do mózgu dociera informacja o liczbie kęsów, a nie ich wielkości. W ten sposób pożegnała dawną dietę 3500 kalorii i z otyłej nastolatki stała się wyjątkowo zgrabną kobietą. Patrząc na jej ciało - można nawet powiedzieć, że seksbombą.

W transformacji pomogły oczywiście również ćwiczenia, bo Mathilde od 5 lat regularnie odwiedza siłownię. Szybka utrata masy ciała wymagała operacji usunięcia obwisłej skóry z brzucha. Ale chyba było warto?

Zobacz również: Chciała zostać najgrubszą kobietą świata. Dobiła do 320 kg i...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Mea
(Ocena: 5)
2017-01-25 13:25:09

Jak się odchudzasz tak jak ja to proponuje włączyć do kuracji piperine burner, po tym jak włączyłam ten preparat moje odchudzanie znacznie przyśpieszyło

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-16 19:39:00

Tylko 3 komentarze i wszystkie reklamują jakieś pseudo zdrowe gówno :D Jedyna słuszna dieta to dieta MŻ.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-17 13:40:26

Podziwiam ta oaobe ktora co chwile pisze o tych odchudzajacych tabletkach, chyba sprzedaz spada ze szukaja klientow w tak zdesperowany sposob

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
burza
(Ocena: 5)
2017-01-16 18:39:05

a to brzmi całkiem logicznie, mniej się je w takiej sytuacji ale żeby aż tyle? nie sądzę. sama schudłam aż 14 kilo w dwa mmiesiące na iqacai, uważam że to bardzo dużo i żadnej mojej znajomej bez tych tabsów się to nie udało. WIęc te 60 to raczej ściema.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ewa
(Ocena: 5)
2017-01-16 09:08:58

W zdrowym ciele zdrowy duch! Warto coś zrobić dla siebie. Właściwy ruch i dieta to podstawa zdrowia i dobrej figury. Bilans kaloryczny jest bardzo ważny. W książce Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii jest to ładnie opisane. Jak się chce mieć ładną figurę to trzeba zacząć o siebie dbać nic samo się nie zrobi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1