Szokujące wyznania otyłych kobiet, które NIE CHCĄ schudnąć. Dlaczego lubią swoją nadwagę?

22 Grudnia 2017

Nie dla wszystkich z nas zbędne kilogramy to przekleństwo...

nie chcę schudnąć

Jeśli jesteś zgrabna, smukła i nigdy nie miałaś problemów z nadwagą - na problem otyłości patrzysz przez pryzmat własnych doświadczeń. Nie rozumiesz ludzi, których jest trochę za dużo, ale nic z tym nie robią. Wydaje ci się, że to proste. Wystarczy przestać się objadać, a jeśli to nie pomoże - zacząć się ruszać. Każdy jest w stanie schudnąć. Dlaczego więc nie każdemu się udaje?

To nie zawsze kwestia lenistwa. Tak przynajmniej wynika z anonimowych wyznań opublikowanych przez internautki na łamach aplikacji Whisper. Kobiety w różnym wieku zdradziły, dlaczego podjęły świadomą decyzję o pielęgnowaniu swojej nadwagi. One mówią wprost: mogłybyśmy, ale zwyczajnie nie chcemy być mniejsze. To nie leży w naszym interesie.

Co mają na myśli? Koniecznie przeczytaj ich wpisy, które rzucają na problem otyłości zupełnie nowe światło. To nie zawsze kwestia genów czy choroby, ale często zaplanowana strategia…

Zobacz również: MĘSKIM OKIEM: Dlaczego mężczyźni nie lubią GRUBYCH KOBIET?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Milena
(Ocena: 5)
2018-01-09 07:18:31

ja też tak mówiłam, bo bałam sie pójść na siłwonie czy zacząć biegać. Wmawiałam sobie, że lubie swoją nadwage. Koleżanka zaciągneła mnie do na zajęcia taneczne do Centrum Tańca Szczepan i efekty są takie, że schudłam 21kg!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-24 22:51:28

To z ciuchami to prawda. Niestety ja też mam wiele fajnych ciuchów w dużym rozmiarze, a gdybym schudła wisiałoby to na mnie jak worki po ziemniakach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
againstthepast
(Ocena: 5)
2017-12-30 12:30:08

Polecam jednak zadbać o swoje zdrowie, a za duże ubrania sprzedać przez Internet albo gdzieś oddać (chociaż lepiej sprzedać, a za zarobione pieniądze kupić fajny ciuch w mniejszy rozmiarze). Grubych ludzi jest coraz więcej, kobiety często narzekają, że nie mają się gdzie ubrać, bo wszystko plus-size jest właśnie jak te wspomniane worki na ziemniaki. Ładne duże ubrania są w cenie i właśnie o tym samym pomyślałam podczas czytania tego "wyznania" w tekście.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-22 18:09:18

Jestem szczupła, ale nieproporcjonalna. Praktycznie nie mam talii, chude nóżki, za to szerokie barki (wcale ich niećwiczę - to genetyka!). Przez wiele lat czułam sie z tego powodu nieszczęśliwa, bo chłopcy patrzyli tylko na wysokie i wychudzone modelki. Ale teraz przekonałam sie, ze wygląd to nie wszystko. Zgadzam sie przede wszystkim z tym, że wolę aby sie komuś podobała moja osobowosć niż tylko ciało i że "e osiągnęłam wszystko dzięki ciężkiej pracy, a nie temu, jak wyglądam. Nie chcę być kolejną szczupłą laską, która wspina się po szczeblach kariery tylko dlatego, że jest zgrabna i ładna”.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-22 15:12:05

Śmieszą mnie te przekonania, że jakby schudły to by od razu faceci się na nie rzucili. NIE, to tak nie działa, na wiele szczupłych lasek (i nie mówię o anorektyczkach, tylko o normalnych) wielu facetów nawet nie spojrzy. Szczupłość NIE jest gwarantem powodzenia i bycia podrywaną -.- A tak ogólnie to mogłyby przede wszystkim pomyśleć O SWOIM ZDROWIU.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-22 12:09:59

mój facet kocha moje kilogramy. Powtarza mi, że jestem jego słodką kuleczką

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-23 13:30:58

Masz faceta zboczeńca i tyle, tacy faceci kochają u kobiet tylko tłuszcz, nie samą osobę. Gdyby naprawdę cię kochał,troszczyłby się o twoje zdrowie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1