Dietetyczny catering - kiedy warto go rozważyć?

25 Stycznia 2016

Dietetyczny catering cieszy się coraz większą popularnością. Jest wygodny, ale też swoje kosztuje. Czy i kiedy warto zdecydować się na taki sposób zarządzania dietą?

Dietetyczny catering

Agnieszka, lat 32, za swoje największe osiągnięcie ubiegłego roku uważa pozbycie się 10 kg. Zgubiła je w kilka miesięcy, uniknęła efektu jo-jo. Udało jej się bezboleśnie i sprawnie przeprowadzić odchudzanie. W jaki sposób, skoro na co dzień jest zajętą bizneswoman, żoną i matką – prowadzi dwie firmy i wychowuje dwójkę dzieci? – Dzięki dietetycznemu cateringowi – przyznaje. Chodzi o odpowiednio skomponowane posiłki dostarczane codziennie pod wskazany adres.

– Jestem bardzo zapracowana, całymi dniami nie ma mnie w domu. Miałam nadwagę, bo źle się odżywiałam. Jadłam byle co w biegu, a gdy wracałam do domu późnymi wieczorami, serwowałam wielką kolację. Wielokrotnie próbowałam się odchudzić, ale zapał miałam na krótką metę – w każdym razem okazywało się, że chodzę głodna, nie mam czasu gotować, dla męża i dzieci muszę robić co innego niż dla siebie. Odpuściłam. Dopiero koleżanka, która dużo schudła, poleciła mi dietetyczny catering. Nie było to tanie, ale postanowiłam spróbować. I nie żałuję – mówi Agnieszka.

Dietetyczny catering dotarł do nas z zagranicy, gdzie szukano sposobu na to, by pogodzić szybkie tempo życia i permanentny brak czasu z chęcią wypracowania szczupłej sylwetki i poprawienia zdrowia poprzez dietę. Wymyślono więc, by połączyć usługę cateringową ze zdrowym odżywianiem. W ramach dietetycznego cateringu otrzymujemy odpowiednio skomponowane, odchudzające posiłki – każdego dnia prosto do domu albo, jeśli wolimy, firmy. Posiłki przywozi kurier.

– Przede wszystkim catering dietetyczny pozwala wyeliminować jedną z głównych przyczyn otyłości, czyli nieregularne odżywianie. Dysponując gotowym zestawem dań, po prostu dużo łatwiej będzie nam jeść o stałych porach – wyjaśnia Radosław Majewski z Centrum Dietetyki Stosowanej w Białymstoku. To koronny argument dla zapracowanych osób, które źle się czują i mają nadwagę właśnie przez nieregularne odżywianie. Zwróć uwagę, że nieregularne odżywianie nie tylko powoduje tycie, ale w ogóle niszczy zdrowie, zatem dietetyczny catering może być rozwiązaniem nie tylko dla osób walczących z nadwagą, lecz również dla tych, które po prostu chcą o siebie zadbać.

Czy jestem gruba? Sprawdź, jak obliczyć poziom tkanki tłuszczowej!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Sylwia
(Ocena: 5)
2016-01-31 18:03:23

re: Dietetyczny catering - kiedy warto go rozważyć?

Zaczynasz od stosowania diety i głodówek, z różnych powodów – niezadowolenie z własnego wyglądu, pomysł na zdrowe odżywianie się. Następnie zaczynasz nadmiernie koncentrować się na wadze, wyglądzie. Pojawia się forma nieokreślona, zaburzenia odżywiania się.W poradni PsychoMedic.pl pracujemy zespołowo, dlatego do pomocy w trudnościach z odżywianiem się często włączamy specjalistę dietetyka. Dzieciom cierpiącym na tego rodzaju trudności pomagamy spotkaniami z całą rodziną. Kontak z kliniką pod nr telefonu 22 299 11 22 lub 22 253 88 88. Czynna jest 7 dni w tygodniu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gosia
(Ocena: 5)
2016-01-27 12:05:41

re: Dietetyczny catering - kiedy warto go rozważyć?

jeżeli jesteś podczas kuracji odchudzającej warto do niej włączyć preparat figurena slim który bardzo dobre działa na przemianę materii i pomaga szybko schudnąć. Osobiście schudłam 15 kg w 3 miesiące

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-25 14:13:07

re: Dietetyczny catering - kiedy warto go rozważyć?

fajna sprawa, jak ktoś ma na to kasę.. oczywiście samemu też można przygotowywać sobie ciekawe, zdrowe zestawienia na każdy dzień, jednak tu nie ma takiej wygody jak w przypadku, gdy ktoś podsunie gotowca pod nos.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-25 10:49:36

re: Dietetyczny catering - kiedy warto go rozważyć?

slimcea też stosuje. 2 miesiac. 8kg mniej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-25 10:38:57

re: Dietetyczny catering - kiedy warto go rozważyć?

ja wybrałam slimcea. oprócz hamowania łaknienia świetnie przyśpiesza przemianę materii. Połączenie te daje fajne i szybkie rezultaty po kilku dniach nawet.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1