Kiedy suknia ślubna okazała się za mała, ona postanowiła się zmienić. Tak pięknej panny młodej jeszcze nie widziałaś!

02 Kwietnia 2017

Schudła i założyła wymarzoną kreację. Wygląda obłędnie.

Danielle French

Wydaje się, że to historia, jakich wiele. Zakompleksiona kobieta nie czuje się wystarczająco atrakcyjna, by wystąpić na własnym ślubie. Przechodzi na dietę i zaczyna ćwiczyć, żeby w wielkim dniu zmieścić się w wymarzoną kreację i zachwycić gości weselnych. Jej udało się dokonać tak spektakularnej przemiany, że nawet najbliżsi mieli problem, aby ją rozpoznać.

Jeszcze 2 lata temu Danielle French ważyła 85 kilogramów, a jej sylwetce daleko było do ideału. Nie zmieniły tego nawet zaręczyny, bo jak sama przyznaje, wtedy jeszcze bardziej sobie odpuściła. Stwierdziła, że ma już kochającego faceta, więc w ogóle nie musi się starać. Wszystko zmieniła jedna wizyta w salonie sukien ślubnych. Wtedy zdała sobie sprawę, że w prawie nic się nie mieści. - Przeraziłam się tym, co zobaczyłam. Naprawdę nie chciałam być ogromną panną młodą - wyznaje w rozmowie z „The Mirror”.

W listopadzie 2016 roku wyszła za mąż. Wcześniej udało jej się osiągnąć swój cel. Na ślubnym kobiercu prezentowała się lepiej, niż podejrzewasz!

Zobacz również: Odrzuciła oświadczyny, bo... nie chciała być grubą panną młodą! (Teraz chętnie przyjmie pierścionek)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ruda
(Ocena: 5)
2017-04-03 08:25:01

Super! Rok temu złożyłam sobie obietnicę i się udało. 15 kg mniej, ładna sylwetka a i skóra była ostro balsamowana i wygląda dobrze, mam 33 lata a czuję się teraz na 25 :) jestem przeszczęśliwa! Przeczytajcie sobie książkę odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii, warto, oj warto sama najlepiej wiem po sobie..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-03 00:14:40

na 2 i 4 stronie lepiej wygląda "przed", aż mi ciężko uwierzyć, że na wszystkich stronach jest ta sama osoba :O PS: nie namawiam do nadwagi czy otyłości, sama jestem chuda, wyrażam tylko swoje zdanie ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-02 21:10:49

Przestańcie dodawać takie głupie tytuły. Widziałam ładniejsze. Co nie zmienia faktu że wygląda dobrze. Ale współczuję figury, biodra jakby rozciągnięte w photoshopie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-02 19:19:22

no i super :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1