TEST: Czy Twój facet chciałby, żebyś schudła?

12 Października 2016

Wciąż powtarza, że jesteś dla niego idealna? To jeszcze o niczym nie świadczy.

ile powinnam ważyć

Nie ma większego kompleksu dla kobiety, niż jej waga. Praktycznie przez całe życie patrzymy krytycznie na swoje ciało i nigdy nie jest nas tyle, żeby nie mogło być mniej. Katujemy się dietami i ćwiczeniami, doświadczamy efektu jo-jo i wmawiamy sobie, że z taką figurą nikomu się nie spodobamy. Dowodem na naszą atrakcyjność nie jest nawet fakt, że pozostajemy w związku, a ukochany traktuje nas jak ideał. Wciąż szukamy dziury w całym i wmawiamy sobie, że pokochał nas z litości.

Ile w tym prawdy? Sprawdzamy, w jaki sposób mężczyźni najczęściej nam to sugerują. Zastanów się, jak Cię traktuje i co mówi, żeby przekonać się, czy naprawdę ma jakiś problem z Twoją figurą. Prawdopodobnie nie mówi tego wprost, ale niektóre sygnały mogą o tym świadczyć. Oto 20 pytań, które wszystko wyjaśnią. Za każdą odpowiedź twierdzącą przyznaj sobie 5 procent, a za negatywną - 0 proc. Dodaj je do siebie i poznaj wynik.

Oczywiście, nie musisz się tym przejmować, ale chyba lepiej poznać prawdę… Czy on chciałby Cię trochę odchudzić?

Zobacz również: MĘSKIM OKIEM: Tyle powinna ważyć idealna kobieta

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kasienka
(Ocena: 5)
2016-10-14 12:45:40

A jeśli przechodzisz kurację odchudzającą proponuje włączyć do niej figurena slim, po tym jak włączyłam ten preparat moje odchudzanie znacznie przyśpieszyło

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Gośka
(Ocena: 5)
2016-10-13 00:57:56

Jak mój facet by mi powiedział, zebym schudła, to bym go chyba trzasnęła. Sama wiedziałam, kiedy przesadziłam z tzw. luzowaniem sobie pasa, zaczęłam brać tabsy iq ,green i schudłam 14 kilogramów w nieco ponad dwa miesiące. Mam dość traktowania nas jak własności, której można mówić jak ma wyglądać co robić i dlaczego - same doskonale to wiemy!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-12 16:24:48

Nie wypuszczaj tej książki z rak ,musisz być spasiona jak prosiak .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Aśka
(Ocena: 5)
2016-10-12 08:30:44

Każdy może się odchudzić i zadbać o siebie, teoretycznie to wystarczy mniej jeść i poćwiczyć... ale zrobić do zdrowo, bez prochów, bez wydawania kasy na cudowne środki nie dopuszczając do efektu jojo to zupełnie inna sprawa. Polecam metodę fizjologiczną z książką Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Dzięki wiedzy z niej czuję się świetnie, tryskam zdrowiem i energią i mam już 18 kg mniej :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-12 14:11:00

18 kg to bardzo dużo. Tak naprawdę nie ma czego podziwiać,gratulować wytrwałości.Jak można się tak zapuścić?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1