Cały czas coś podjadasz? WALCZ Z TYM! (Powstal specjalny licznik kęsów - idealny na diecie!)

15 Sierpnia 2011

Urządzenie idealnie sprawdzi się w przypadku każdego łakomczucha.

podjadanie

Utrzymanie prawidłowej wagi ciała jest niezwykle ważne nie tylko dla naszego samopoczucia, lecz także dla zdrowia. Czasem trudno jednak oprzeć się pokusom. Nie mogąc powstrzymać się od wysokokalorycznych przekąsek, wpadamy w wir niezdrowych przyzwyczajeń.

Co najgorsze jednak, nawet jeżeli już przejdziemy na dietę, zwykle kontrolujemy jedynie rodzaj spożywanego jedzenia, rzadziej natomiast ilość pobieranych kęsów. Na szczęście, dzięki najnowszemu odkryciu naukowców, również i to można zmienić.

Badacze z Clemson University w Południowej Kalifornii, wynaleźli urządzenie, które idealnie sprawdzi się w przypadku każdego łakomczucha. Malutki przyrząd, przypominający nieco zegarek liczy ilość spożywanych kęsów. Gdy właściciel przekroczy limit wyznaczony dla posiłku albo dziennego spożycia włącza się alarm.

Z urządzenia można korzystać praktycznie wszędzie, zarówno w domu, jak i w pracy. Od użytkownika wymaga się jedynie włączenia urządzenia przed jedzeniem i ponownego naciśnięcia przycisku po posiłku – wyjaśnia na łamach The Daily Mail, współautor badania profesor Adam Hoover.

Urządzenie poddawane jest ostatnim testom. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo będzie można znaleźć je w sklepach. Skusicie się na ten produkt?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Masz nadwagę? Choćbyś nawet teraz schudła, kilogramy kiedyś do ciebie wrócą!

Czy jest jakikolwiek sposób, by uniknąć efektu jo-jo?

Nudna dieta to najszybszy sposób na błyskawiczne chudnięcie! (Jak to działa?)

Okazuje się, że żywieniowa monotonia sprzyja walce ze zbędnymi kilogramami.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-16 22:50:48

Koleżanko 4 posty niżej, efekt murowany, dlatego, bo jest sprawdzony na wielu osobach z mojej rodziny i nie tylko. Gdybym nie była pewna tej diety, to bym nie pisała w ten sposób, nie byłabym o tym przekonana. A kto nie wierzy, to już nie mój problem, tylko wasz !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-16 12:29:38

I co z tego, że będzie dzwonił ? Jak ktoś będzie chciał jeść to zje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-15 21:05:46

Zupełnie zbędny produkt i w ogóle nie przydatny ludziom, którzy chcą się odchudzać. Sama mam zamiar zrzucić kilkadziesiąt kg, mam sprawdzoną dietę + do tego ćwiczenia i efekt murowany. Wiadomo, że silna wola też się przyda... Ale będę jeść zdrowo i często 5 razy dziennie w normalnych porcjach, bo to jest najważniejsze, a nie jakieś liczenie kęsów. Dla mnie osobiście to głupota. Pozdrawiam wszystkich na diecie i życzę wytrwałości, silnej woli i oczywiście zrzucenia zbędnych kilogramów :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-15 12:25:46

myślę, że będzie cholernie drogi. A prawda jest taka, że jeżeli ktoś chce schudnąć to nie potrzebne mu żadne tego typu urządzenia, grunt to siła woli.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-15 10:28:44

dokładnie. Urządzenie idzie raczej dla osób chcących pomniejszyć żołądek. Bo jeżeli mam 200g brukselki to nie 200g pączka.. Zawsze pączka mogę zwinąć w kulkę i na raz wziąć :D.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-15 02:44:22

Średnio. Jest różnica między dwudziestoma kęsami marchewki, a dwudziestoma kęsami pizzy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-15 10:35:11

dokładnie o tym samym pomyslalam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1