Lewandowska zachęca do ściągnięcia jej nowej aplikacji. Wiemy, ILE TO KOSZTUJE

02 Marca 2018

Korzystanie z Diet & Training by Ann tanie nie jest...

Aplikacja Diet & Training by Ann

Tego jeszcze nie było! W ofercie Anny Lewandowskiej pojawiła się aplikacja, którą obsługuje zarówno system iOS, jak i Android, z dostępem do planu diety i treningów albo tylko treningów. Wystarczy pobrać ją na telefon. Gdziekolwiek się nie znajdziemy, możemy z niej skorzystać. Już nie trzeba będzie zabierać ze sobą płyt DVD.

Diet & Training by Ann to pierwsza w Polsce aplikacja, której działanie w zakresie zmiany stylu życia jest tak kompleksowe. Zdrowy i szczęśliwy styl życia kształtowany jest dzięki odpowiedniej diecie, treningowi i codziennej dawce najlepszej motywacji – teraz dostęp do wszystkich tych elementów masz w jednym miejscu. Diet & Training by Ann to codzienne wsparcie Anny Lewandowskiej w postaci Twojego trenera personalnego i osobistego motywatora, a także pełna opieka zespołu dietetyków Diet by Ann” – czytamy na stronie dieta.hpba.pl.

Co najlepsze, plany treningowe obejmują 300 dni i po ściągnięciu aplikacji Diet & Training by Ann wystarczy tryb offline, aby z niej korzystać. Po pobraniu wybranego planu treningowego można używać go już zawsze, niezależnie od miejsca pobytu.

Na starcie otrzymujemy 5 programów treningowych. W każdym z nich wybiera się poziom intensywności. Obejmuje on długość i trudność ćwiczeń. Jeżeli chodzi o kolejne plany treningowe, zostaną udostępnione po 15 marca.

Kobiety, które chcą skorzystać zarówno z planu diety, jak i z planu treningów, mogą wybrać dostęp na 30 dni60 dni i 100 dni. Cena za pierwszą opcję wynosi 89 zł, za drugą 129 zł, a za trzecią 149 zł. Jak już wspomniałyśmy, jest też możliwość ściągnięcia aplikacji wyłącznie z planami treningów. W tym przypadku został przewidziany taki sam pakiet dostępu: na 30 dni, na 60 dni i na 100 dni. Cena za pierwszą opcję wynosi 47 zł, za drugą 74 zł, a za trzecią 89 zł.

„Diet & Training by Ann to wszystkie elementy składowe Twojej drogi do szczęścia, zebrane w jednym miejscu i dostępne dla Ciebie zawsze i wszędzie – bo w Twoim telefonie! Zdrowy styl życia jeszcze nigdy nie był tak prosty i wygodny” – informuje dieta.hpba.pl.

Annie Lewandowskiej trzeba przyznać jedno – ma smykałkę do interesów. To prawdziwa bizneswoman i kobieta sukcesu. Urodziła się w biednej rodzinie i zaczynała od treningów karate. Obecnie jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Gratulujemy sukcesu!

Skusicie się na aplikację Ani? Na kolejnych stronach zaglądamy do niej >>>

Zobacz także: Musisz to zobaczyć: Jak Anna Lewandowska wyglądała kiedyś? (VIDEO)
 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-03 09:44:47

Twór stworzony przez PRowców....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-02 20:34:22

Tyle kasy za aplikacje z ćwiczeniami i dietą? :o przecież istnieją takie za darmo, tylko że nie mają nic wspólnego z lewandowską, ale to chyba nawet lepiej :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-02 16:31:55

Lepiej z nią nie ćwiczyć, jak pokazywała cwiczenia na posladki tak nienaturalnie plecy wyginala, że bolało od samego patrzenia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-02 13:53:47

za tyle to mam karnet na siłownię xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1