TOP MODEL: Uczestnicy pozują w parach. „Chcemy, żebyście się pocałowali! Będzie z tego true love!”

18 Października 2016

Na planie zrobiło się gorąco. Kto odpadł?

top model 6 sesja w parach

Choć polska edycja programu „Top Model” jest krytykowana na każdym kroku, jej oglądalność bije rekordy popularności. Nie ma się czemu dziwić – w każdym odcinku na uczestników czekają bowiem zadania, które widz śledzi z wypiekami na twarzy.


Pokaz w przestworzach, sesja nago, czy pozowanie ze szczurami to tylko przedsmak tego, z jaką trudnością aspirujący modele musieli się zmierzyć w siódmym odcinku.

Jury najpierw wysłało ich na pierwszy profesjonalny casting z udziałem top modelki Anny Jagodzińskiej i właścicielki międzynarodowej Agencji Modowej Avant Models - Małgorzaty Leitner. Tutaj noga powinęła się Saszy, który po zbytnim spoufaleniu się z ekspertkami, pożegnał się z programem. Następnie uczestnicy pozowali w parach.


- Byłeś kiedyś zakochany? – dociekała Joanna Krupa w pewnej chwili. Mateusz Mil odparł szczerze, że nie, ale natychmiast dodał, że postara się zagrać takie emocje. Fotograf nie musiała go zresztą długo namawiać do tego, by pocałował swoją partnerkę, Ewę. Ta nie miała nic przeciwko. - Tak, Mateusz mi się podoba - powiedziała nieco zawstydzona za kulisami. Entuzjastyczniej zareagowała za to Dżoana: - Będzie z tego true love!


Jak wyszło ich wspólne zdjęcie? Kto wypadł na sesji najsłabiej? Jury uznało, że z programu musi odejść Ola.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Amelia
(Ocena: 5)
2016-10-23 13:49:45

Super

Oglądałam ten odcinek i było super jak dla mnie, bo ja też zostanę za nie długo modelką i też tak bym chciała mieć!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-19 23:51:43

jakieś takie bezbarwne te postaci, w poprzednich sezonach byli ciekawsi uczestnicy, np religijny Samuel. Może i byli podstawieni ale ten program i tak nie ma nic wspólnego z rzeczywistością więc mogli coś ciekawszego dać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1