Ma niesamowicie zgrabne ciało, ale… jest nazywana „najbrzydszą modelką świata”!

16 Czerwca 2017

Melanie robi w modelingu zawrotną karierę. Niesamowita postać.

Melanie Gaydos Instagram

Melanie Gaydos gościła już na łamach naszego portalu kilka razy. Obok takiej kobiety nie da się jednak przejść obojętnie. Od szyi w dół wygląda jak typowa dziewczyna z branży modowej – smukłe ciało, długie nogi, idealne proporcje. A jednak jej twarz sprawia, że swego czasu media okrzyknęły ją „najbrzydszą modelką świata”. Nie zgadzamy się z tym określeniem. O wiele bardziej pasuje do niej miano „najbardziej oryginalnej modelki świata”.

Nietypowy wygląd Melanie to wynik rzadkiej choroby. 27-latka ze Stanów Zjednoczonych cierpi na hipohydrotyczną dysplazję ektodermalną. To choroba genetyczna wywołująca nieprawidłowy rozwój zębów, włosów, paznokci i gruczołów skórnych. Gaydos jest pozbawiona jakiegokolwiek owłosienia na głowie i twarzy. Jest łysa, nie ma rzęs i brwi, urodziła się ze zniekształconą szczęką i krzywymi zębami. Kiedyś wyśmiewana i wyzywana od potworów, dziś jest muzą wielu artystów alternatywnych. To postać, której po prostu się nie zapomina.

Sprawdziłyśmy, w jakich sesjach zdjęciowych Melanie brała udział w ostatnim czasie. Zdjęcia zapierają dech w piersiach. Naprawdę!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Olga
(Ocena: 5)
2017-06-16 22:01:37

Nieważne, jaką ma twarz. Nie ma ludzi brzydkich. Za to jej figura jest naprawdę godna podziwu... musi ostro zapierdzielać na siłowni i nic chyba nie jeść.. albo bierze jakieś iqgreen, żeby nie przytyć i nie stracić na zdrowiu przy takim trybie życia. Naprawdę godne szacunku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-16 13:36:00

fajnie, że spełnia się jako modelka. Na zdjęciach wygląda niesamowicie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1