Seksmodelki - nasz towar eksportowy?

16 Lutego 2009

Po Joannie Krupie i Idze Wyrwał dołączyła do nich Laura Drzewicka.

Seksmodelki - nasz towar eksportowy?

Joanna Krupa od kilku lat święci triumfy, a jej wdzięki zdobią rozkładówki od „Playboya", przez „FHM", „GQ", po „CKM". Regularnie znajduje się na liście 100 najseksowniejszych kobiet świata. Choć próbuje sił w aktorstwie, znana jest przede wszystkim dzięki swojemu perfekcyjnemu ciału, nienagannej figurze i nieziemskiej urodzie. Ma fanów na całym świecie, a dzięki popularności stała się jedną z twarzy organizacji PETA. Śmiało można o niej powiedzieć, że jest ambasadorką urody Polek. Gdyby nie wyemigrowała z rodzinnej Warszawy do USA, pewnie nie miałaby szansy błyszczeć na światowych salonach.

Dopiero niedawno drogą Krupy poszła Iga Wyrwał. Co prawda, wybrała na razie karierę stricte erotycznej modelki, ale może za parę lat zapragnie spróbować swoich sił w czymś bardziej ambitnym. Jej sukces, podobnie jak Krupy, był możliwy dzięki emigracji. Iga wraz z mamą wyjechała do Anglii, tam rozesłała swoje port folio i od razu podbiła serca Brytyjczyków. Wygrała konkurs magazynu „Nuts" na najseksowniejszy biust i dzierży tytuł w konkursie „100 sexiest topless babes". Dzięki popularności podobno dostała propozycję zagrania w drugiej części „Diabeł ubiera się u Prady". Ile w tym plotki, a ile prawdy, nie wiadomo. Na koncie ma sesje dla „Playboya", „Nuts", „Front" i „CKM".

W ślady Igi i Joanny najprawdopodobniej pójdzie najsłynniejsza Polka we Włoszech, Laura Drzewicka. Do świata show-biznesu przebiła się dzięki występowi w „Big Brotherze". Ma 22 lata (jest starsza o 2 od Wyrwał) i wyemigrowała wraz z matką na południe Europy. Dzięki urodzie i naiwności w stylu Joli Rutowicz podbiła serca włoskiej publiczności, szczególnie tej męskiej. Włoski dziennik "Corierre della Sera" napisał o niej:

Polska Barbie przypomina słynną laleczkę, bo mimo tego że jest z plastiku i się wygina, nigdy się nie łamie".

Jej ulubiony kolor to różowy i identyfikuje się z logo "Playboya". Jak sama powiedziała w wywiadzie, za 20 lat widzi siebie w Nowym Jorku, z nowym biustem i pieskiem Sisi. Najchętniej umawia się ze starszymi mężczyznami, bo dają drogie prezenty. Co prawda, jeszcze nie ma żadnej sesji na koncie, ale takowe to tylko kwestia czasu. W końcu we Włoszech nazywana jest "polską Barbie".

Krupa i Wyrwał świadomie wykorzystują swoje ciało i nie traktuje się ich jak słodkich idiotek, które służą do jednego, ale Drzewicka na własne życzenie wystawia się na publiczne pośmiewisko. O ile kwestia polskiej dumy z Joanny i Igi jest umowna (bo epatowanie ciałem można uważać za uwłaczające kobiecie, mimo że sławią one urodę polskich pań i poza pozowaniem robią wiele innych rzeczy, także pozytywnych), o tyle w przypadku Drzewickiej można mówić tylko o wstydzie, bo kto by chciał, aby Polki postrzegano przez jej pryzmat...

Joanna Martel

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (90)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-07 22:21:00

krupa jest boska

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-26 15:37:00

ale plastik...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-04-26 15:02:00

ta wyrwałowa jest taka se, nie taka ładna wcale, a krupa to seks-bomba

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-05 17:52:00

Joasia - ładna i zgrabna. Iga - ładna, ale przeciętna. Taka "w miarę ładna i cycata". U ans takich tysiące. Laura - ? Bez komentarza.. Ma całkiem znośną buzię, ale skoro ejst taka tępa na jaką wygląda.. ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-04 11:50:00

Krupa jest sliczna,ma piekna twarz i cialo. Wyrwal jest zupelnie przecietna. Drzewicka natomiast,ma strasznie tepy wyraz twarzy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-02 21:07:00

nie ma to jak zrobić karierę nagim ciałem. nie toleruje tej drogi do sławy. jak tak mają się Polki promować to ja dziękuję. wielki szacun . nawet się nie przyznaje. (a tak w ogóle to Krupa jeszcze ma buźkę i figurę bo te dwie to już nie bardzo)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-24 18:25:00

Asia to piękna kobieta, ma świetną figurę...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-24 09:17:00

Krupa ma śliczną figurę i twarz. Wyrwał jest okropna. Wygląda jak szczerbaty ziemniak straszzzna jest ble. Natomiast ta trzecia? Pierwszya raz ją na oczy widzę. Kolejna Wyrwał:/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-21 19:26:00

laura ma zezola

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-19 09:38:00

Ehh piekne kobiety a tak marnuja sobie życie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz