Fani modelki plus size nie mogą jej wybaczyć, że schudła. Radzą jej: „ZABIJ SIĘ!”

26 Października 2016

Straciła mnóstwo kilogramów, ale zyskała jeszcze więcej hejterów.

Rosie Mercado

Zjawisko plus size stało się tak powszechne, że nie wzbudza już wielkich emocji. Wciąż pojawiają się skrajne opinie na temat puszystych modelek i blogerek, ale ich obecność nikogo już nie dziwi. Z jednej strony słyszymy o promowaniu otyłości i niezdrowego stylu życia, z drugiej - że każdy może czuć się dobrze w swojej skórze i to bez względu na rozmiar.

Okazuje się, że to droga tylko w jedną stronę. Kiedy dajesz się poznać światu jako ambasadorka piękna XXL - nie masz prawa się zmienić. Dobrze wie o tym Rosie Mercado, która słynęła ze swoich ogromnych kształtów, a kiedy wyraźnie schudła - nie może opędzić się od hejterów. Internauci nie tylko ją krytykują, ale wręcz… grożą śmiercią!

Piękna kobieta stała się dla „promotorów otyłości” wrogiem publicznym numer jeden.

Zobacz również: Co mają ze sobą wspólnego te dwie modelki? Odważne porównanie trenerki fitness!

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

fantazja
(Ocena: 5)
2016-10-27 15:08:59

każdy może przytyć ale nie każdy schudnie bo lenistwo jest WSZĘDZIE. a wtedy wypływa zawiść i podłość ludzka, ta nie ma granic. niech sobie taka paniusia przygruba zapewne kupi iqgreen i schudnie a nie ludziom takie bzdury wypisuje. wstyd.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-27 08:56:54

Każdy może się odchudzić i zadbać o siebie, teoretycznie to wystarczy mniej jeść i poćwiczyć... ale zrobić do zdrowo, bez prochów, bez wydawania kasy na cudowne środki nie dopuszczając do efektu jojo to zupełnie inna sprawa. Polecam metodę fizjologiczną z książką Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Dzięki wiedzy z niej czuję się świetnie, tryskam zdrowiem i energią i mam już 18 kg mniej :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-26 19:36:49

Ludzi, którzy źle jej życzą bardzo boli, że wygląda świetnie. Przedtem mogli powiedzieć, że jest wiele otyłych osób, które kochają swój wygląd, więc ja też siebie w pełni akceptuje. Problem jest wtedy, gdy te otyłe wzory orientują się jak szkodzą swojemu organizmowi i zaczynają coś z tym robić, chudną. Osoba w nie wpatrzona traci grunt pod nogami, oczywiście to byłoby zbyt proste by wzięła z nich przykład, więc zaczyna je nienawidzić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-26 14:41:05

To jeszcze miała fanow ,przecież prosiak lepiej wygląda ,teraz rozumiem i podziwiam ,ponieważ musiało ja to kosztowac dużo wysiłku i samozaparcia .Podziwiam i gratuluje ,teraz wygląda ,jak człowiek .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-26 12:41:39

jak po kuracji ze piperine burner najlepiej nie wrócić do wagi.. tabletki świetnie blokują łaknienie a po kuracji jak sobie z tym radzicie ? czy po prostu nie ma już z tym problemu ? na kuracji schudłam 11kg i szkoda to zaprzepaścić :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-26 09:23:46

zapasione świnie jej zazdroszczą, a laska naprawdę wygląda teraz ładnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-26 09:02:17

Serio przesadzacie z tymi reklamami. Jak wyłączyć filmy reklamowe, które latają za kursorem jak przesuwam ekran? Albo ryneczek lidla gdzie włącza mi się głos a nie ma filmu żeby go wyłączyć? To już jest na maksa denerwujące...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-26 18:11:43

Polecam ADBLOCK i ADBLOCK PLUS :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-26 19:04:16

A ja polecam odpowiednia diete i przede wszystkim dużo ruchu .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1