Ta 21-latka jest nazywana SKUNKSEM! Zobacz ją z bliska, a zrozumiesz dlaczego...

03 Sierpnia 2017

Przez całe życie ukrywała swój defekt. Miała się czego wstydzić?

Rebecca Heckard

Wciąż słyszymy, że oryginalność jest w cenie. Im bardziej jesteś wyjątkowa, tym więcej jesteś warta. Czasami to tylko slogany, bo rzeczywistość bywa zdecydowanie brutalniejsza. Ona coś o tym wie. Poznajcie młodą kobietę, która od najmłodszych lat była nazywana przez wszystkich skunksem. Wbrew pozorom, nie chodziło o jej nieprzyjemny zapach, ale wygląd.

Rebecca Heckard przez niemal całe życie się ukrywała. Nie bez powodu, bo wyśmiewanie jej było na porządku dziennym. Dopiero niedawno zrozumiała, że to mija się z celem. To nie ona jest problemem, ale podli ludzie. Zrzuciła maskę, pokazała prawdziwą siebie i sporo na ty zyskała. Nareszcie czuje się wolna, a dzięki nietypowej urodzie zaczęła robić karierę.

Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Dziś dawni hejterzy mogą jej jedynie pozazdrościć sukcesu.

Zobacz również: Wygląda naturalnie i idealnie? W takim razie zobacz, co skrywa pod grubą warstwą makijażu...

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-04 16:44:16

jest jaka jest, ale co mnie to obchodzi? Wg mnie jest brzydka jak noc, i to że ona twierdzi, że jest piękna nie zmieni tego że obiektywnie to jest paskudna. Kogo ona chce oszukać, chyba siebie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
karolina
(Ocena: 5)
2017-08-18 02:03:18

Brzydka jak noc? Proponuję natychmiast dobrego okulistę, albo może psychiatrę, jeżeli za późno. Ta kobieta jest piękna, ma piękne oczy, pieknie ukształtowane usta, brwi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
inferno
(Ocena: 5)
2017-08-03 05:14:03

no ch*jowo, ale co zrobić. a tak w ogóle to kulam zawsze z tych tekstów typu "czuje się piękna!!!1oneone" jak próbują innym, a przede wszystkim sobie, wkręcić, że jakiś mankament jest piękny. nie lejdi. nie jest piękny. czy naprawdę nie potrafią po prostu tego zaakceptować, tylko - albo oesu jakie brzydkie; albo - jestem taka piękna!!! hurr durr! w łeb się puknijcie, dziewoje atencyjne i niezrównoważone

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1