Polskie TOP modelki NA SZCZYCIE: Zobacz luksusowe kampanie, w których wystąpiły (Brawa!!!)

26 Stycznia 2012

W sumie Polki wystąpiły w aż 19 wielkich kampaniach na wiosnę!

polskie top modelki

Polskie modelki są z pewnością doceniane na międzynarodowym rynku bardziej niż ich rówieśniczki z branży filmowej czy muzycznej. Anja Rubik i Małgosia Bela przecierały naszym rodzimym pięknościom szlaki na międzynarodowych wybiegach już dobrych kilka lat temu, udowadniając, że dziewczyny z Polski dysponują  nie tylko niesamowitą urodą, ale również wielkim talentem i niezłomnym uporem. Projektanci uwielbiają z nimi pracować, ponieważ nigdy się nie spóźniają, nie kapryszą, nie stroją fochów. Bo żeby zostać gwiazdą, trzeba cierpliwie poczekać na swoją kolej. Wiedziała to kiedyś Anja, dzisiaj przekonują się o tym Daga, Zuzia, Monika - nastoletnie modelki, które w wielkim stylu podbijają świat mody. Mimo że dopiero chodzą do liceum, znają się z Karlem Lagerfeldem, pozują do zdjęć razem z Larą Stone i noszą na sobie ubrania warte tysiące euro. A na początku kolejnego sezonu w modzie, stają się głównymi bohaterkami kampanii reklamowych prestiżowych marek, podobnie jak ich starsze koleżanki. 

Ania, Anja, Daga, Kasia, Magda, Małgosia, Monika, Zuza - przed Wami osiem zjawiskowych Polek, które zostały masowo zaangażowane do zdjęć promujących luksusowe kolekcje na wiosnę/lato 2012. Tych zdjęć po prostu nie wypada nie zobaczyć. I pęknąć z dumy!

PS. Przy okazji warto zwrócić uwagę na nowy fotograficzny trend, który pojawił się w tegorocznych kampaniach. Na absolutnym topie są obecnie zdjęcia wyglądające jak zrobione na szybko, aparatem w iPhonie albo polaroidem. Trochę niewyraźne, rozbielone fotografie najlepiej prezentują się w szerokiej, białej bądź poszarzałej ramce. Do tego proste logo marki i kampania gotowa do druku!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (29)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-09 14:41:02

ciagle pisze sie anka rubik - juz to nudne a sa dziewczyny nowe - dajcie cos nowego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-09 14:36:34

a patrycja gardygajlo tez chyba brala udzial w luksusowych kampaniach - o niej nie piszecze?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-05 20:17:55

a gdzie Patrycja Gardygajło dla D&G?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-27 22:33:55

dziwi mnie że tak mało wspieramy modelki mniejszego kalibru robiące świetną karierę jak np. Lidia Prus z spp models!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-27 19:12:38

Według mnie rubik jest po prostu BRZYDKA!!! Nie wiem co ludzie w niej widzą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-27 17:55:05

Jeżeli miałabym do wyboru wyglądać jak Rubik czy Żarkowa, z czystym sumieniem wybrałabym Żarkową. I to nie przez zazdrość dla ciała Tej Anji, którą wszyscy się tak zachwycają, chociaż wiem, że moje słowa wiele osób dotkną. Sama nie jestem osobą grubą, no ale ta Rubik to już przesada. W ogóle nie jest piękna. Ma kwadratową szczękę, kościste i brzydkie kolana i ręce. Czym jest tutaj się zachwycać? Co jest pięknego w jej podkrążonych oczach i pustym spojrzeniu? Dziewczyny! Za żadne skarby nie chciejcie wyglądać, jak Anja Rubik. 38 ani 40 czy nawet więcej na metce w żadnym wypadku nie przekreśla was jak piękne! Popatrzcie tylko na nią. Która kobieta chciałaby być wyższa od swojego partnera? Która chciałaby mieć tak przerażające ciało, jak właśnie ona?! Przejrzyjcie na oczy! Jest po prostu brzydka. Za nic nie chciałabym tak wyglądać. I część z osób, które to czytają mogą powiedzieć, że piszę to przez zazdrość, ale czy normalna jest zazdrość o tak kwadratową twarz, podkrążone oczy i szarą cerę?Zastanówcie się.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-27 11:24:07

zuziaaaaa ♥ ;*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-26 20:39:52

jeszcze teraz mowa na Pudelku jest o Patrycji Gardygajło, reklamuje D&G . Nie wiem, czy nie więcej jest jeszcze naszych polskich perełek w tej branży z takimi sukcesami ;) Bo o tych, co przedstawiliście, to wiemy od dawna :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-26 20:33:27

Podpisz petycje o odwołanie rządu donalda tuska !!!! wpisz to w google i nie daj sobą rządzić !!! Nie bądźmy ciemną masą !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-26 19:51:31

Polki są piękne :) wszystkie, nie tylko modelki,choć te też wyjątkowo urodziwe - co najlepsze, bez upiększania operacjami itp. Ale nawet chodząc po ulicach mija się pełno ślicznych dziewczyn,schludnie ubranych. Jest dobrze i może być jeszcze lepiej :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz