Pierwsze kroki top modelek na wybiegu. Jak wyglądały Gisele, Naomi, Kate...?

05 Lipca 2015

Mamy świetne zdjęcia!

Gisele Bundchen

Trudno sobie nam wyobrazić trzęsące się nogi Naomi Campbell kiedy postawiła swój pierwszy krok na wybiegu. Jest ikoną mody, supermodelką, która wydaje nam się prawie nierzeczywista, bezbłędna i ciężko zobaczyć ją w świetle dalekim od perfekcji. Ale każda top modelka gdzieś zaczynała, dostała szansę od jakiegoś projektanta i reszta to już historia. Dziesiątki okładek gazet, setki sesji zdjęciowych i wiele mil przebytych na światowych wybiegach mody. Zajrzyj do naszej galerii aby razem z nami odkryć, gdzie znajome piękności miały swój debiut. Wśród zebranych między innymi Kate Moss, Karlie Kloss, Kendall Jenner i legendarna Naomi Campbell. Zapraszamy!

1. Gisele Bundchen

Po lewej na wystawie Alexander McQueen Wiosna/Lato 1998 w roku 1997, po prawej ostatni pokaz mody w jej karierze – szła dla Colcii podczas Sao Paolo Fashion Week w kwietniu.

Giselle oficjalnie zakończyła swoją karierę jako modelka wybiegowa zeszłej wiosny – niedługo po tym jak Forbes oszacował zarobki modelki w okolicach 128 tysięcy dolarów za dzień. (Chyba może sobie pozwolić na emeryturę, co?) Jednak jeszcze w 1997 roku, siedemnastoletnia Bundchen otrzymała wielką szansę na rozpęd kariery gdy otrzymała propozycję udziału w jednym z teatralnych wystąpień Alexandra McQueena. Trzy lata później podpisała kontrakt z Victoria’s Secret i reszta to historia. 

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz