Nowa okładka OSI UGONOH – Udana? (Mamy video z sesji zdjęciowej!)

17 Grudnia 2014

Kariera modelki coraz bardziej się rozpędza.

Osi Ugonoh Hiro

Kilka tygodni temu Osi Ugonoh wygrała 4. edycję Top Model. Choć od tamtego wieczoru nie minęło dużo czasu, dziewczyna zdążyła już pójść w kilku pokazach mody, a także wystąpić w paru sesjach zdjęciowych. Ostatnio pojawiła się na okładce magazynu HIRO.

20-letnia modelka pozowała przed obiektywem Łukasza Dziewica w warszawskim studio fotograficznym Vidoq. Za stylizację odpowiedzialny był Jan Kryszczak, natomiast makijażem zajęła się Katarzyna Sobura. Sesja utrzymana jest w sportowej estetyce nawiązującej do sztuk walki. Na kilku zdjęciach modelka trzyma taśmy bokserskie z napisami #BÓG #HONOR #OJCZYZNA #POZDRO, które symbolizują atmosferę panującą w polskim społeczeństwie.

„Osi to wyjątkowo utalentowana, ale zarazem skromna dziewczyna. Mimo braku dużego doświadczenia wszyscy byliśmy zaskoczeni jej profesjonalizmem oraz zapałem. Oczywiście hasła sesji są poniekąd prowokacją, ale do zaakceptowania piękna w różnorodności, którego Osi jest czystym przykładem.”- mówi Krzystof Grabań, redaktor naczelny HIRO.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-12-17 10:26:40

re: Nowa okładka OSI UGONOH – Udana? (Mamy video z sesji zdjęciowej!)

słyszeliście o akcji OLX ? za każdego "nakarmionego" kota lub psa witryna przekaże 20 kg schronisku dla zwierząt. Akcja trwa tylko do jutra wiec prosze o pomoc :) wystarczy wpisac w google nakarm psa z olx :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-12-17 10:54:29

Robię to od kilku dni! :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-12-17 07:10:07

re: Nowa okładka OSI UGONOH – Udana? (Mamy video z sesji zdjęciowej!)

Osi jest piękna, alezdjęcia po programie ukazują, jak bardzo była retuszowana podczas programu. Na zdjęciach z topmodela - zupełnie inny nos, wyszczuplona twarz. To głupie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1