Wykrzywione nogi, powykręcany tułów. Oto drastyczne UPADKI MODELEK na wybiegu!

19 Czerwca 2017

Auć! To musiało boleć!

upadki modelek

Tłum gwiazd, dziennikarzy i fotoreporterów na widowni. Gasną światła, a z głośników zaczyna lecieć energetyczna muzyka. Zaczyna się pokaz mody, ukoronowanie kilkumiesięcznej, katorżniczej pracy projektanta. Setki przymiarek, poprawek, dopasowywania stroju do konkretnej sylwetki – to wszystko staje się nieważne, gdy prezentacja nowej kolekcji startuje wraz z pojawieniem się pierwszej modelki na wybiegu. Od teraz to na niej i na jej koleżankach z branży spoczywa odpowiedzialność, by zaprezentować ubrania od jak najlepszej strony.

Niestety, nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Czasem buty są za duże, za małe lub zwyczajnie tak niewygodne, że modelka co chwilę się w nich potyka i upada. Innym razem drobne koraliki, ćwieki, czy inne detale odpadają od stroju i sypią jej się wprost pod stopy. Utrzymanie równowagi graniczy wtedy z cudem. Taką sytuację miała zresztą na jednym z ważnych pokazów Anja Rubik – otwierała wówczas modową prezentację w dość niefortunnej kreacji, z której sypało się mnóstwo drobnych kuleczek. Ozdoby spadały na wybieg, a wszystkie modelki, które wychodziły po Anji – deptały po nich i przewracały się na podłogę.

Pokazy mody mają to do siebie, że dzieją się na nich sytuacje nie do przewidzenia. Dzisiaj mamy dla Was kilka zdjęć z najbardziej spektakularnych upadków modelek na wybiegu. Trzeba przyznać, że wygląda to bardzo zabawnie, choć bohaterkom fotografii z pewnością nie było wtedy do śmiechu!

Zobacz także: Ta 20-latka została ogłoszona najseksowniejszą kobietą świata. Internauci pytają: „Czy to żart?!”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-21 18:53:42

takie chudziny zaraz złamały sobie kości

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-19 08:28:16

Na*****ją "bredgensa" :-D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1