Te dziewczyny robią zawrotną karierę w modelingu, choć... wcale nie są piękne!

08 Lipca 2017

Asymetryczne twarze, diastema, nadwaga. Każdy ma szansę pracować w branży modowej?

charakterystyczna modelka

Gdyby ktoś kazał nam opisać modelkę, zapewne bez wahania wskazałybyśmy na wysoką, szczupłą blondynkę o regularnych rysach twarzy. Kiedyś faktycznie ten typ cieszył się największym uznaniem. Jednak od jakiegoś czasu branża modowa stawia na niepowtarzalny, odbiegający od przyjętych norm wygląd. Co prawda niekoniecznie dotyczy on sylwetki, ale twarzy tak. Na topie są bielactwo, odstające uszy, szparki między zębami oraz pieprzyki. Dlatego nasze wyobrażenia nijak mają się do rzeczywistości. Era lalek Barbie powoli mija.

Każda kobieta ma kompleksy. Przyczyną są dodatkowe kilogramy, problematyczna cera, cienkie włosy, małe piersi i wiele innych. Kiedy patrzymy na piękne modelki na okładkach magazynów, jest nam przykro. Zapominamy, że niedoskonałości są retuszowane za pomocą odpowiednich programów.

Na szczęście są one – kobiety, które udowodniły, że piękno jest kwestią indywidualną. Te modelki wcale nie przypominają Mirandy Kerr i Heidi Klum.

Anna Mila

Anna została odkryta podczas zakupów, na których była z mamą. Obecnie dziewczyna wygrywa na pokazach Dolce&Gabbana i Versace. Za jej największy atut uchodzą bujne brwi.

Zobacz także: Co dzieje się z ciałem modelki, która przestaje się głodzić? Liza przeżyła to na własnej skórze...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz