Patryk Grudowicz wygrał 6. edycję programu TOP MODEL! Zrobi karierę?

30 Listopada 2016

Widzowie nie mieli wątpliwości, kto powinien zwyciężyć.

kto wygrał top model 6

Szósta edycja polskiej wersji programu „Top Model” już za nami. O zaszczytny tytuł walczyło troje początkujących modeli: Ewa Niespodziana, Daria Zhalina i Patryk Grudowicz. Wcześniej udało im się wyeliminować dwunastu innych konkurentów. Po zaciętym finale i głosowaniu widzów pierwsze miejsce przypadło NAZWISKO.

Patryk pokonał 18-letnią Ewę (182 cm, 62 kg, biust: 87 cm, talia: 68 cm, biodra: 97 cm) i 20-letnią Darię (181 cm, 59 kg, biust: 83 cm, talia: 65 cm, biodra: 93 cm). Jest drugim z kolei mężczyzną, który sięgnął po ten tytuł. Poprzednią edycję wygrał Radek Pestka. Nagrodą w programie jest 100 tysięcy złotych, kontrakt z agencją modelek AVANT oraz sesja okładkowa.

Zrobi karierę? 

Zobacz również: FOTO: Patryk Grudowicz z Top Model ma już nowe zęby! Teraz jest idealny?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-01 14:49:52

typek był wiecznie faworyzowany. aż mnie cholera brała jak słyszałam to jego: nikt we mnie nie wierzył. no jak nie?! od początku sokołowska i reszta stali za nim murem. nikt nie wytknął mu braku znajomości angielskiego (a w poprzednich edycjach zawsze się tego czepiali!) ani tego, że zawsze miał jedną minę, o paskudnych zębach nie wspominając (nie, nie jego wina, ale jeśli pcha się do telewizji to niech to ogarnie). z dwojga złego lepiej on niż daria, no ale...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-30 15:24:22

a ja się ciesze, że wygrał polak a nie rosjanka:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-30 13:40:13

A ja jestem bardzo zawiedziona. Program powinna wygrać Daria. Jej piękna i elastyczna twarz nadaję się do każdej sesji. Patryk to jedna mina i łzawa historia. Poza tym był bezczelnie faworyzowany i chwalony w każdym odcinku. Jestem pewna że każdy z uczestników otrzymywał tyle samo pochwał, jednak w telewizji pokazano tylko sceny z Patryczkiem, by małolaty i gimbusiary zakochały się w tym biednym i slicznym chłopczyku. ŻENADA. W sumie finałowa trójka, prócz Darii to wielkie rozczarowanie. Miejsce Ewy powinien zajać Daniel, który w przeciwieństwie do niej, naprawde robić coś w tym programie prócz robienia z siebie ofiary. Gdyby nie Michał, w ogóle by jej tu nie było. Ostatni raz oglądałam ten program.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-01 15:09:27

Co do Patryka sie zgadzam - każdy inny nie miałby życia przez brak angielskiego i jedną minę na każdym zdjęciu no i przez zęby, ale nie Patryś. Szkoda, ze Sokołowska go nie adoptowała...Ewa moim zdaniem jest śliczna i pięknie wyglądała na wybiegach. Dobrze tez radziła sobie w każdym odcinku. Daniel - moim zdaniem to on powinien wygrać. Ale rosjanka? niech idzie do ruskiego top model. wredna, zadufana w sobie i pusta.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-29 22:43:19

Bardzo przystojny chlopak,magnetyczne spojrzenie jestem za! i serdecznie mu gratuluje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1