19-latka zdradza brudne sekrety pracy modelki: Miałam niedowagę, a kazali mi schudnąć! Każde zdjęcie to retusz!

25 Listopada 2016

Brutalnie szczere wyznania raczej nie ułatwią jej dalszej kariery...

Jazz Egger

Postrzeganie modelek opiera się niemal wyłącznie na krzywdzących stereotypach. Wszystkie są głupie, mają anoreksję, potrafią się tylko rozbierać, robią karierę przez łóżko i dają sobą pomiatać. Czy w świecie mody to norma? Być może, ale to nie oznacza, że nie ma wyjątków od tej reguły. Jazz Egger z Austrii udowadnia, że można pracować swoim ciałem i mieć odrobinę oleju w głowie.

19-latka funkcjonuje w tej branży od dawna. Zaczęła w wieku 13 lat, brała udział w niemieckiej edycji programu „Top Model”, dotarła nawet do finału konkursu Elite Model Look. Ma spore doświadczenie i jeszcze większą wiedzę. Postanowiła ją wykorzystać, by przywrócić nieco normalności. Na swoim Instagramie zdradza brutalne tajniki pracy modelki, o których mało kto ma odwagę mówić głośno.

Co dzieje się za kulisami? Ta odrobina szczerości może ją kosztować sporo zleceń i kontraktów. Tym większy należy jej się za to szacunek.

Zobacz również: Jest wychudzona i ma wystające kości. Mimo to apeluje: „Każda zdrowa nastolatka powinna wyglądać tak, jak ja!” (ZDJĘCIA)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-25 17:37:08

Nic ciekawego się nie dowiedziałam. I po co każdy cytat na nowej stronie? Przecież my już to wiemy co jest tu napisane.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anapolis
(Ocena: 5)
2016-11-25 14:48:15

niestety, tak to jest... moja kumpela z liceum starała się zostać modelką. Poza schudnięciem zalecili jej zrobienie nosa i brody. To przykre, bo potem młode dziewczyny parzą an modelki i stawiają je sobie za wzór. To są wyrzeczenia niewarte swojej ceny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-11-25 08:17:40

Nic odkrywczego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1