Jak chłopaki z TOP MODEL wyglądają dzisiaj? Niektórych trudno rozpoznać…

22 Października 2017

Mamy zaskakujące zdjęcia.

Jakob Kosel

Pod koniec września pokazywałyśmy Wam, jak na przestrzeni kilku lat zmieniły się uczestniczki TOP MODEL. Ich aktualne zdjęcia mocno Was zszokowały, zwłaszcza że większość z nich w ogóle nie przypomina już siebie z czasów programu. Metamorfozie uległy bowiem nie tylko ich fryzury, ale także twarze - zwłaszcza wielkość ust. Mimo to wiele z nich do dzisiaj robi karierę w modelingu lub showbiznesie.

Przed obiektywami najlepszych fotografów pracują chociażby Marta Sędzicka czy Ania Piszczałka. Niektórzy, na przykład Karolina Gilon, robią karierę w telewizji. Inni prowadzą własny biznes (Justyna Pawlicka sprzedaje futra) lub stawiają na życie rodzinne (Paulina Papierska spodziewa się swojego pierwszego dziecka).

A jak to jest z męskimi uczestnikami TOP MODEL? Choć może się to wydać zaskakujące, większość z nich świetnie sobie radzi na wybiegach, i to nie tylko tych polskich. Mocną pozycję w modelingu wypracowali sobie m.in. Patryk Grudowicz, Jakob Kosel, czy Michał Baryza. Kiedy jednak porównamy to, jak wyglądali w programie i jak prezentują się dzisiaj, dojdziemy do wniosku, że oni także przeszli sporą metamorfozę.

Wybrałyśmy kilka najgłośniejszych nazwisk z różnych edycji show. Zobaczcie, kto zmienił się najbardziej.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-22 17:31:12

dla mnie najlepszy Baryza, nie zmienił się bardzo, może schudł trochę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-22 16:50:25

Kiedyś na ulicy minęłam tego Mateusza Milę. Dziewczyny, jaki to jest przystojniak... W telewizji nie wyglądał aż tak dobrze, jak na żywo. Wysoki, buźka ładna, ekstra ubrany. Brałabym!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-22 16:48:36

pamiętam Pestkę w programie, bardzo mu kibicowałam. Szkoda, że tak jego kariera się potoczyła. Jak dla mnie był obiecującym modelem, mimo że nie miał wzrostu i sylwetki. Coś miał intrygującego w twarzy i na tym mógł karierę zbudować w tej branży

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-22 16:47:35

Jakob Kosel mega ciasteczko

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-22 12:19:55

Pestka i maga przerysowane geje, grudowicz i mil w ogole nie mieli twarzy na modeli. To polskie tap madl to takie potworki niestety

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-10-22 03:11:18

Nie kumam was strono ostatnio. Takie nudy piszecie. Ludzie jak ludzie z nich. Macie komentarz i się cieszcie, bo już chyba nikt tu nie zagląda. Ja zostałam chyba tylko z przyzwyczajenia, ale wasz poziom to piwnica z toaletami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1