Zapamiętaj tę pozę! Tak powinnaś siadać, żeby zawsze wyglądać zgrabnie

26 Grudnia 2016

Najpopularniejsze blogerki robią to nie bez powodu.

Coraz mniej wierzymy w to, co widzimy w Internecie. Nie ma tu miejsca na szczerość i prawdę. Wszyscy udają kogoś, kim nie są. A przy okazji próbują na nas ukradkiem zarobić. W świecie wirtualnych celebrytów już nic nie jest dziełem przypadku. Wszystko jest zaplanowane i starannie wyreżyserowane. Każdy gest i słowo mają znaczenie.

Nie wierzysz? Wystarczy spojrzeć na to zaskakujące zjawisko. Okazuje się, że najpopularniejsi blogerzy nawet siedzą w ten sam ustalony sposób. Poza nazywana „Insta Sit” i obecna jest już dosłownie wszędzie. Uwierzono, że w tej pozycji ciało prezentuje się najlepiej.

W czym tkwi tajemnica sukcesu i dlaczego powinnaś pozować do zdjęć właśnie w tej pozie?

Zobacz również: #OneFingerChallenge: Internautki JEDNYM PALCEM (!) zasłaniają swoje nagie ciało

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-26 09:36:37

Siadam tak od kiedy pamięć sięga, pewnie jak i 70 innych dziewczyn, aż tu nagle insta-zdziry maja na to takiś patent? Niedługo zaczną się piep*zyć, pykać z tego fotki i pozycja na jeźdźca będzie opatentowana jako InstaRide i każdy kto tak potem zrobi, będzie oskarżony o naśladowanie Instagrama. Moje największe marzenie jest takie, żeby te wszystkie zdzirowskie facebooki, instagramy i tweedery szlag jasny trafił bo wypaczyło to już dawno normalne życie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1