Agata Biernat debiutuje na salonach [INSTAGRAM kontra RZECZYWISTOŚĆ]

30 Listopada 2017

Miss Polonia 2017 chyba nie przejmuje się atmosferą skandalu wokół swojej wygranej.

Agata Biernat

Od wyborów Miss Polonia 2017 minęło już kilka dni, ale media wciąż rozpisują się o tym, czy tegoroczny konkurs był ustawiony. Wątpliwości co do tego mają przede wszystkim internauci, którzy uważają, że Agata Biernat nie zasłużyła na wygraną, a zasady wyborów zostały zmienione specjalnie na jej korzyść.

O tym, jak skomentował to organizator konkursu Miss Polonia, pisałyśmy w tym artykule: Wybory Miss Polski 2017 zostały ustawione?! Organizator zabrał głos w tej sprawie

Agata Biernat z pewnością zdenerwowała się falą negatywnych komentarzy na swój temat, ponieważ regularnie kasowała hejterskie posty ze swojego profilu na Instagramie. Prawdopodobnie doszła jednak do wniosku, że nie ma sensu chować się w domu z powodu skandalu, jaki wywołało jej zwycięstwo i dzisiaj pojawiła się na czerwonym dywanie.

Miss Polonia 2017 przyszła na imprezę Viva Photo Awards, wybierając na tę okazję asymetryczną kreację w gołębim odcieniu. Jak wypadła w obiektywie fotoreporterów? Na swoim Instagramie wygląda tak samo czy inaczej?

Oceńcie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 3)
2017-12-01 11:55:24

nogi brzydkie, buzia jak transwestyta. jak ona może być miss polski? to jaja jakieś są..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1