Weź udział w konkursie WASZA SZAFA – CHIC i wygraj kosmetyki Bourjois!

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Weź udział w konkursie WASZA SZAFA – CHIC i wygraj kosmetyki Bourjois!
09.12.2013

Uwielbiasz bawić się modą? Śledzenie najnowszych trendów to Twoja pasja? W takim razie już teraz weź udział w konkursie WASZA SZAFA i zaprezentuj nam kilka swoich stylizacji!

Co musisz zrobić, aby wygrać atrakcyjne kosmetyki Bourjois w postaci perfum Glamour Chic oraz tuszu do rzęs Twist Up the Volume? To proste! Udowodnij nam, że Twój codzienny styl jest tak elegancki, jak nowy zapach od Bourjois.

Jeżeli jesteś ucieleśnieniem nieskończonej kobiecości, a przy tym potrafisz się bawić, wyślij 10-12 zdjęć różnych stylizacji ze swojego bloga (lub z domowej sesji zdjęciowej, wykonanej na potrzeby tego konkursu) na adres redakcja(at)papilot.pl. W treści maila napisz kilka słów o sobie.

Przez najbliższe trzy tygodnie wyłonimy trzy laureatki konkursu i w każdy piątek zaprezentujemy ich pełne klasy kreacje na łamach portalu. Nie zwlekaj i już teraz wyślij mailem swoje zgłoszenie. Kto wie, może w najbliższy piątek to właśnie Ty zostaniesz muzą Glamour Chic?

UWAGA!

Do wiadomości dołącz dopisek: „Oświadczam, że jestem autorką załączonych fotografii i zgadzam się na ich publikację na łamach portalu Papilot.pl.”. Swój mail zatytułuj WASZA SZAFA – CHIC.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie