Weź udział w konkursie WASZA SZAFA – EXCESSIVE i wygraj atrakcyjne nagrody od Bourjois!

Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Weź udział w konkursie WASZA SZAFA – EXCESSIVE i wygraj atrakcyjne nagrody od Bourjois!
28.10.2013

Uwielbiasz bawić się modą? Śledzenie najnowszych trendów to Twoja pasja? W takim razie już teraz weź udział w konkursie WASZA SZAFA i zaprezentuj nam kilka swoich stylizacji!

Co musisz zrobić, aby wygrać atrakcyjne kosmetyki Bourjois w postaci perfum Glamour Excessive oraz tuszu do rzęs Twist Up the Volume? To proste! Udowodnij nam, że Twój codzienny styl jest tak zmysłowy, jak nowy zapach od Bourjois.

Jeżeli Twoja szafa jest kompletnie nieprzewidywalna, tzn. łączy w sobie pewność siebie oraz subtelność, wyślij 10-12 zdjęć ze swojego bloga (lub z domowej sesji zdjęciowej, wykonanej na potrzeby tego konkursu) na adres redakcja(at)papilot.pl. W treści maila napisz kilka słów o sobie.

Przez najbliższe trzy tygodnie wyłonimy trzy laureatki konkursu i w każdy piątek zaprezentujemy ich kreacje w stylu femme fatale na łamach portalu. Nie zwlekaj i już teraz wyślij mailem swoje zgłoszenie. Kto wie, może w najbliższy piątek to właśnie Ty zostaniesz muzą Glamour Excessive?

UWAGA!

Do wiadomości dołącz dopisek: „Oświadczam, że jestem autorką załączonych fotografii i zgadzam się na ich publikację na łamach portalu Papilot.pl.”. Swój mail zatytułuj WASZA SZAFA – EXCESSIVE.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie