Wasza szafa: Młodzieżowe zestawy Dominiki

Kolejna Papilotka pokazała nam, co ma w szafie. Dominika, bo o niej mowa, gustuje w dziewczęcych strojach, pasujących na wiele okazji. Wszystko w sam raz do szkoły, na zakupy czy na spotkanie z przyjaciółmi. Same zobaczcie!
Wasza szafa: Młodzieżowe zestawy Dominiki
11.10.2008

Niestety, Dominika nie napisała nam nic o sobie ani o tym, gdzie kupiła swoje ciuszki, ale na pewno można stwierdzić, że jest dziewczyną z dobrym gustem. Jej ubrania pasują na wiele okazji - i do szkoły, i na spotkanie z przyjaciółmi, i na zakupy w sobotnie przedpołudnie.

Nam szczególnie spodobał się zestaw z zieloną, kwiecistą apaszką w ludowym stylu oraz z trawiastą torebeczką. Jest śliczny i bardzo kobiecy! Idealnie nadawałby się na przykład na randkę. Kolejnym godnym uwagi dodatkiem jest niewielka, kremowa torebka z kokardką.

Dominiko, napisz nam, gdzie kupuje się takie cudeńka!

Jak widać na przykładzie Dominiki, przebieranie się i fotografowanie może być niezłą zabawą, do której zachęcamy także inne Papilotki. Swoje „szafy” przysyłajcie na adres: waszaszafa(at)papilot.pl. Najciekawsze zostaną opublikowane.

Polecane wideo

Komentarze (538)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2010 17:52
Przynajmniej ona jest modna! Wszystkie się wymądrzacie ze niby nie jest oryginalna. A wam samym w pogoni za oryginalnością się nie chce dupy z domu ruszyć! Ona podąża z trendami i wyglada pieknie! zgrzybiałe zazdrośnice!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2009 13:42
Wszystko ok! (; a co mi sie nie podoba? ta spodniczka ze skory i ta brazowa kurtka, no i te buty, bo ja w takich nie gustuje, ale popieram Cię, kazdy ubiera się według swojego stylu ;)) Pozdrawiam!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2009 21:18
czad:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2009 17:59
najlepsza szafowiczka którą do tej pory oglądałam na papilocie !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2009 23:26
Mi sie podoba aparat....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie