Wasza Szafa: 4 propozycje Patrycji

Patrycja ma 16 lat i balansuje na pograniczu elegancji i mody sportowej.
Wasza Szafa: 4 propozycje Patrycji
28.09.2008

„Hej, nazywam się Patrycja i postanowiłam ukazać coś młodzieżowego. Na krawędzi mody sportowej a bardziej wyrafinowanej :)) Mam 16 lat, więc powoli sportowe podkoszulki zamieniam na sweterki.. łączę różne style.

Mam kilka propozycji, które mam nadzieję spodobają się czytelniczkom :)

I strój jest raczej strojem uniwersalnym, tak jak większość. Musztardowy sweterek i apaszka z Atmosfery, baletki z H&M, torba z Nike (dla lepszego efektu doczepiłam przypinki) - na sportowo lub mała torebka z Atmospfere na wieczorny spacer do tego rurki z H&M.

II stój raczej romantyczny, więc na randkę. Brązowa tunika (tego nie widać) w kwiatki z Stadivarius'a, kozaczki z CCC, rurki z River Island i torba z Bershki. Do tego złote dodatki.

III propozycja na sportowo. Rurki z Reportera, bluza z H&M i podkoszulek z Bershki, do tego adidasy i plecak lub kto woli torba- jeśli nie umiecie się bez niej obejść ;) Bardziej podoba mi się z torbą.

IV stój bardzo uniwersalny. Rurki, do tego gruby sweterek i apaszka z H&M (podoba mi się wzór :)) kozaczki i torba. Mogłaby być także szara z Bershki bardziej elegancko. Do tego kurteczka w fajną kratkę z H&M.

dodatki - na zimniejsze dni bardzo fajne rękawiczki - mogą być po łokcie, ale także krótkie. Buty-kozaki, baletki, adidasy. Biżu - najfajniejszy jest moim zdaniem zegarek. Lubię etniczne, oryginalne rzeczy.

Oczywiście nie na tym kończy się moja szafa :) Jest o wiele, wiele większa, ale chciałam tylko ukazać pewny jej rąbek :)) Wybieram raczej rzeczy uniwersalne, które mogę ze wszystkim połączyć. Ale także oryginalne, może nie wszystkie, ale staram się, żeby raczej się wyróżniać :) Pozdrawiam redakcję i was Papilotki!!!”

Według Papilota, Patrycja umiejętnie ożywia ubrania przez kolorowe dodatki. Daje to pole do popisu i możliwość szybkiej zmiany. Wystarczy coś dodać albo zdjąć, aby dostosować ubiór do sytuacji - czy to będzie szkoła, praca, mniej zobowiązujące miejsce jak kawiarnia, klub lub galeria.

Zachęcamy Papilotki do oceny i przysyłania swoich propozycji na adres: waszaszafa(at)papilot.pl.

Polecane wideo

Komentarze (167)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2009 20:41
NIE PODOBA SIĘ ?! A WIĘKSZOŚĆ Z WAS TAK SIE UBIERA! BRAKUJE TYLKO BIAŁYCH KOZAKÓW I ZŁOTEJ TOREBKI
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2009 20:40
NIE PODOBA SIĘ ?! A WIĘKSZOŚĆ Z WAS TAK SIE UBIERA! BRAKUJE TYLKO BIAŁYCH KOZAKÓW I ZŁOTEJ TOREBKI
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2009 17:13
chciałabym zobaczyc na czlowieku te ciuchy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2009 10:13
Mnie się podobają tylko dodatki. Ta czarna torba też nie głupia:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2009 20:37
nie dla mnie xd
odpowiedz

Polecane dla Ciebie