Biżuteria na zimę – CO JEST NA TOPIE?

Duża, błyszcząca i zaskakująca – w tym sezonie biżuteria musi być mocno widoczna. W takim wydaniu stanie się doskonałym uzupełnieniem praktycznych czerni i szarości.
Biżuteria na zimę – CO JEST NA TOPIE?
08.12.2010

Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy to złoto, czy srebro króluje tej zimy. Można jednak śmiało powiedzieć, że obowiązkowe są ogromne pierścienie i długie kolczyki, a jako detale – kokardki oraz sowy.

Dzisiaj śmiała biżuteria wygląda jak prawdziwe dzieło sztuki, dodaje wielkomiejskiego szyku i świadczy o znajomości najnowszych trendów. My nie możemy się już doczekać zakupów!

biżuteria z cyrkonii

Wiszące kolczyki. Rewelacyjne wydłużają szyję i dodają elegancji. Od dzisiaj możesz je nosić od świtu do zmierzchu, bo już nieaktualna jest zasada, że jeśli duże błyskotki, to tylko na wieczór.

biżuteria

Kokardy, kokardki, kokardeczki. W tym przypadku nie liczy się rozmiar, ale kształt! Słodkie akcenty są nadal w modzie, więc pozwól im zawładnąć twoją biżuterią.

Uwaga! Kokardy nie lubią swojego towarzystwa w bliskim sąsiedztwie, więc nie noś ich w masowych ilościach.

biżuteria z sową

Maksi pierścienie. Tej zimy pierścionki powinny być okazałe i wyposażone w całą gamę rozmaitych kamieni. Najlepiej, jeśli bazę stanowi dyskretne srebro – matowe albo błyszczące. Miłośniczkom barokowych błyskotek polecamy żółte złoto ozdobione kolorowym oczkiem.

biżuteria gwiazd

Sowy atakują! Mocno błyszcząca albo soczyście kolorowa sowa to absolutny faworyt wśród zimowej biżuterii. Nasz typ: Pomarańczowa sówka Yes w roli uroczego charmsa

Polecane wideo

Komentarze (42)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2012 06:33
fW6j2Y ohnqkgcgwdgh
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2012 15:45
40dwUy wedekcavxqet
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2012 20:33
Thank God! Someone with birans speaks!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2012 11:01
ja ostatnio kupiłam w sklepie ALe Aleksandra Przybysz biżuteria, ładny pierścionek z kokardką, wygląda naprawdę suuper
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2011 13:05
BocwXX zpucawzcjczq
odpowiedz

Polecane dla Ciebie