Rzeczy, których nie może zabraknąć w szafach portugalskich it girls. Ich stylizacje zachwycają

Kochają bawić się modą i żonglować rozmaitymi stylami.
Rzeczy, których nie może zabraknąć w szafach portugalskich it girls. Ich stylizacje zachwycają
Fot. Unsplash (H. Sousa)/Instagram.com (https://www.instagram.com/juliannawilde/)
21.04.2024

Do modowych stolic świata dołączyła niedawno Lizbona. Na jej urokliwych uliczkach można zaobserwować ciekawe, nieszablonowe trendy, na których wzorują się chętnie czołowe europejskie it girls. Co w portugalskiej modzie piszczy?

Zobacz także: Genialne modele spodni, na które wiosną zapanuje obsesja. Będziesz nosić je non stop

Topowe trendy z Lizbony

It girls z Portugalii niewątpliwie dyktują teraz trendy. Warto wiedzieć, że w zachwycającej aurą, jak i mnogością wiekowych zabytków Lizbonie mieszka ogromna liczba fantastycznie ubierających się kobiet. Nie wzorują się już od dawna na swoich sąsiadkach, stylowych Hiszpankach. Co to, to nie. Same mają do powiedzenia mnóstwo ciekawych rzeczy na temat stylu. Do jakiej estetyki mają największą słabość najpopularniejsze portugalskie influencerki, takie jak Caetana Botelho Afonso, czy Rita Montezuma? Jakich rzeczy w żadnym razie nie może zabraknąć w ich szafach?

Portugalek nie można raczej określić mianem minimalistek. Kochają bawić się modą i żonglować rozmaitymi stylami. Mają wielką słabość do eklektyzmu z artystycznym zacięciem. Stawiają na przykład na oryginalny styl, będący połączeniem retro szyku wraz ze sportową nonszalancją. Nie stronią również od romantycznych kreacji, które podkręcają rockowym pazurem. Równie chętnie wybierają także outfity w klimacie boho. Te z kolei doprawiają nowoczesnymi, wręcz futurystycznymi dodatkami. To fenomenalnie skomponowane stylizacje, obok których trudno przejść obojętnie. Często noszą zwiewne maxi sukienki w florystyczne wzory, oversizowe marynarki w męskim stylu, kolorowe awangardowe buty i torebki oraz luźne długie ramoneski. 

Koniecznie zajrzyj do naszej galerii i zainspiruj się kreacjami dziewczyn z Portugalii.

Polecane wideo

Najmodniejsze dziewczyny ze Skandynawii. Ich styl to szyk i zmysłowość w pigułce
Najmodniejsze dziewczyny ze Skandynawii. Ich styl to szyk i zmysłowość w pigułce - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie