Biżuteria z biedronkami - wiosenny przebój!

Biedronki wiosną nie lubią siedzieć w ukryciu! W tym sezonie wyleciały na wolność całym stadkiem, złap jedną dla siebie!
Biżuteria z biedronkami - wiosenny przebój!
06.04.2010

Biedronki wiosną nie lubią siedzieć w ukryciu! W tym sezonie wyleciały na wolność całym stadkiem, złap jedną dla siebie!

Czerwone, subtelnie nakrapiane stworki mają w swojej ofercie najpopularniejsi produceni biżuterii - Apart (charms, 79 zł), YES (charms, 89 zł), Swarovski (zawieszka, 158 zł) oraz AGATHA - obecna w Polsce od niedawna słynna francuska marka (charms, 100 zł). Nie kosztują wiele, a potrafią zdziałac cuda. Pojedynczy, wesoły akcent wepnij w naszyjnik, zaczep do bransoletki lub przypnij do torebki albo portfela. Możesz być pewna, że przy każym zerknięciu poprawi ci humor lepiej niż kanka czekolady!

NASZ TYP: Apart - jak na szanującą się biedronkę przystało, ta od Apartu wyposażona jest w nóżki, oczy oraz mieniące się w świetle słonecznym cyrkonie. Precyzja wykonania robi wrażenie, jakość zadowala, wzór rzuca na kolana!

Nina Drzewiecki

Zobacz także:

10 rzeczy, które zmieniły życie kobiet

Ogromnym ułatwieniem współczesnych kobiet jest moda wychodząca naprzeciw naszym potrzebom.

Torebka z ukrzyżowanym Jezusem - hit czy kit?

Jason Salstein stworzył nawet linię torebek Our Lord & Saviour ("Nasz Pan i Zbawca").

Polecane wideo

Komentarze (48)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2011 15:30
myślę, że może i srebro i złoto są w cenie. i niektórzy lubią nosić się na bogato, ale taka prawda, że np ja za jakiś czas pewnie przestanę ją nosić i będzie jako pamiątka wisiała i od czasu do czasu założę, dlatego wybrałam sobie z AVONu i dwie przywieszki. nie jest drogo, a ładnie wygląda. I posłuży mi przez jakiś czas. Prawda chciałabym mieć taką oryginalną, ale też nie stać mnie na to żeby kupować tak drogie zawieszki. Jedynie jak już... to bransoletkę kupić oryginalną bo potem można ją nosić samą. Trochę namotałam, ale takie jest moje zdanie. :) podkreślam MOJE, bo nie chce nikogo skrytykować. Pozdrawia. i biedronki śliczne. ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2010 18:20
najtańsze najładniejsze. ale bardziej się opłaca kupić jakiś naszyjnik ze złota , taki delikatny, z malutką zawieszką : )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2010 15:33
najtańsza i ta najdroższa najładniejsza ^^
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2010 15:23
słodkie i bardzo urocze ;D Ale raczej dla młodych kobiet i dziewczyn ;) uwielbiam takie sliczne ddatki;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2010 14:25
A nie lepiej już jakąś tandetną z gazety kupić?? Też będzie ładnie się prezentować xP
odpowiedz

Polecane dla Ciebie