CatchTHEmoment wraz z Answear – zgłoś swoje zdjęcie i wygrywaj nagrody

Konkurs fotograficzny CatchTHEmoment stwarza doskonałą okazję do tego, aby swój sposób patrzenia na świat, kreatywność i zmysł artystyczny pokazać światu.
CatchTHEmoment wraz z Answear – zgłoś swoje zdjęcie i wygrywaj nagrody
15.05.2023

Zdjęcia, które mają przedstawiać ulotne chwile pełne emocji lub rozpoczynające wspaniałe historie, stworzą wyjątkową galerię lifespiracji. Czym są takie życiowe inspiracje i na czym polega konkurs fotograficzny Answear?

Lifespiracje, czyli życiowe inspiracje, które warto uwiecznić na zdjęciach

Zarówno aktualnej kampanii reklamowej Answear, jak i konkursowi fotograficznemu przyświecają hasła nawiązujące do lifespiracji. O tym, jak takie życiowe inspiracje wpisują się w strategię marki, opowiada Communication Manager Answear Kacper Barylski: „Jako marka chcemy nieustannie zachęcać do życia w pełni, do szukania powodów, chwil, momentów, które wywołują emocje, inspirują, pozwalają spojrzeć dookoła i zachwycić się światem. Kolejna edycja cieszącego się ogromną popularnością konkursu CatchTHEmoment jest okazją, by wspólnie z naszą społecznością stworzyć galerię lifespiracji i zaprezentować to, co nas inspiruje na co dzień i od święta w różnych obszarach naszego życia, nie tylko w modzie”.

To, że życiowych inspiracji warto szukać nie tylko na wybiegach, marka potwierdza zadaniem konkursowym. Trzyosobowe Jury w składzie Answear Creative Director Marcin Franczak (Przewodniczący Jury), cytowany Kacper Barylski i twórca internetowy Igor Szwęch czeka na fotografie przedstawiające momenty z życia, w których aż kipi od pozytywnych emocji albo które mogą być zaczątkiem wyjątkowych historii.

O lifespiracjach mowa również w haśle, które przyświeca wszystkim aktualnym działaniom Answear. Lifespiration Starts Here oznacza, że zmianę w życiu można wprowadzić tu i teraz, a wyjątkowe sytuacje zdarzają się zawsze, wystarczy tylko zachować na nie otwartość. Answear poprzez konkurs fotograficzny i najnowszą kampanię chce inspirować swoich fanów i klientów sklepu internetowego https://answear.com/ do czerpania radości z życia i kroczenia własną ścieżką daleką od konwenansów.

Stwórz wyjątkową galerię lifespiracji z Answear

Przejrzyj swoje zdjęcia w poszukiwaniu wyjątkowych ujęć albo poluj na niezwykłe chwile pełne pozytywnych emocji lub stanowiące zaczątek niezwykłych zdarzeń. Fotografie możesz wykonać w dowolnym miejscu – np. w swoim domu, na wakacjach albo w pracy. Nie liczy się sceneria, ale kreatywny pomysł i walory lifespiracyjne. Postaraj się ująć radość życia i przełamywanie konwenansów. Zdjęcia można umieszczać na Instagramie do 31 lipca 2023 roku, a na najlepsze prace czekają atrakcyjne nagrody pieniężne. Nagroda główna to 10 000 zł, przygotowano również 10 nagród dodatkowych po 1000 zł.

Jak zgłosić się do konkursu fotograficznego CatchTHEmoment?

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba być osobą dorosłą zamieszkałą w Polsce. Pracę konkursową należy umieścić na swoim profilu na Instagramie oraz opisać ją tagiem #catchthemomentpl i oznaczeniem @answear. Jury będzie rozpatrywało wyłącznie zgłoszenia z profili, które obserwują instagramowy profil Answear.

Jeśli zastanawiasz się, jak powinny wyglądać zdjęcia nadsyłane na konkurs, jakie są jego dokładne zasady i kto będzie oceniał fotografie, przejdź na https://catchthemoment.answear.com/.

 

Artykuł partnera

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie