Slow space by PUMA wraca w wiosennej odsłonie

Naładuj się dobrą energią!
Slow space by PUMA wraca w wiosennej odsłonie
09.05.2023

Slow Space by PUMA to przestrzeń, która w zeszłym roku z ogromnym sukcesem podbiła serca warszawiaków. Projekt powstał z myślą o jakościowym, wartościowym, ale także rozwijającym dbaniu o siebie na wielu poziomach. Jego druga, wiosenna edycja rozpocznie się już 8 maja i potrwa do 4 czerwca. Tym razem spotkamy się w Krakowie przy ulicy Solnej 1 (Plac Bohaterów Getta), gdzie przez cztery kolejne tygodnie odbywać się będą warsztaty grupowe, indywidualne konsultacje ze specjalistami, zajęcia jogi, pilatesu, treningi funkcjonalne oraz dni otwarte.

Slow space by PUMA wraca w wiosennej odsłonie

Slow Space by PUMA to inicjatywa Oli Kwiatkowskiej, twórczyni projektu Slow Living Poland, we współpracy z marką PUMA. Wiosenne spotkania w krakowskiej przestrzeni to świetna okazja, żeby zgłębić tematy związane z harmonią, równowagą i przede wszystkim, żeby holistycznie zadbać o siebie.

Magda Janik

Strefa będzie funkcjonować przez cały miesiąc. Zajęcia w ramach każdego tygodnia dedykowane będą takim hasłom jak: „obfitość”, „przebudzenie”, harmonia” i „minimalizm”.

Wiosna to czas równowagi i spokoju. Taki też będzie cały maj w Slow Space by PUMA. Inspirujący i niespieszny w gronie najlepszych ekspertek, trenerek oraz nauczycielek jogi. Za sekcję jogową odpowiadają: Magda Janik, Maria Prokop, Ola Kwiatkowska, Paulina Kołodziejska oraz Agnieszka Ochałek. Pojawią się również zajęcia z pilatesu z Angeliką Mirek i Dagmarą Syprzak oraz trening stability & mobility z Pauliną Jopek. Wtorki i czwartki to dni poświęcone na indywidualne spotkania ze specjalistami: dietetyczką – Anią Regułą, fizjoterapeutką – Kasią Radochońską, refleksolożką
– Karoliną Tkacz (Przestrzeń Holistyka) oraz z konsultantką ajurwedyjską – Marią Pronobis.

Ola Kwiatkowska

Ola Kwiatkowska

Weekendy upłyną pod znakiem warsztatów, które poprowadzą: psycholożka – Marta Niedźwiecka, psychoterapeutka – Ania Cyklińska, projektantka produktu i przestrzeni – dr Joanna Jurga, beauty coach – Aleksandra Knaflewska (Na Temat Piękna), nauczycielka jogi i oddechu – Maria Prokop oraz szef kuchni – Dominika Wójcik. Weekendy to również 2 dni otwarte (13 i 27 maja), które będą świetną okazją na odwiedzenie strefy oraz dołączenia do wykładów wokół tematów obfitości i harmonii, które poprowadzą Marta Niedźwiecka oraz Ania Cyklińska.

PUMA jako główny partner wydarzenia od dawna, za pośrednictwem różnorodnych kampanii oraz współprac z inspirującymi ambasadorkami, wspiera działania kobiet na całym świecie, budując w nich pewność siebie oraz zachęcając do podejmowania kolejnych kroków w drodze po swoją lepszą przeszłość. Marka wspiera większość zajęć, które odbędą się w przestrzeni – od treningów poprzez warsztaty, aż po spotkania indywidualne z ekspertami. Te ostatnie nawiązują do CSR-owych działań PUMA z poprzednich lat, kiedy to w ramach jednej z kampanii marka rozdała ponad 500 godzin konsultacji z psychologiem, budując świadomość związaną ze zdrowiem psychicznym oraz prezentując narzędzia, które mogą być pomocne w trudniejszych sytuacjach.

Marta Niedźwiecka

Marta Niedźwiecka

O nawodnienie uczestników zadba Nałęczowianka, która nie tylko organizuje warsztaty o recyklingu pod hasłem "Jeśli nie NAŁ to, kiedy?!", ale też zapewni napoje funkcjonalne Nał+ na bazie wody mineralnej nie zawierające cukru, konserwantów ani sztucznych barwników. Każdy z pięciu rodzajów Nał+ ma inny owocowy smak i specjalnie dobrane witaminy lub składniki mineralne i jest zapakowany w butelkę pochodzącą w 100% z plastiku z recyklingu.

Partnerem pielęgnacyjnym wiosennej edycji została Alba1913

W przestrzeni zapoznać będzie się można z harmonijnymi aromatami stworzonymi zgodnie z recepturami marki, które wynikają z połączenia aptekarskiej dokładności i rodzinnej tradycji zielarskiej. W ramach programu pojawi się również warsztat z aromaterapii, który poprowadzi Łukasz Rychlicki.

Przestrzeń funkcjonować będzie między 8 maja a 4 czerwca przy ulicy Solnej 1 (Plac Bohaterów Getta). Udział w zajęciach będzie mógł wziąć każdy, kto dokona zapisu za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie www.slowspacebypuma.pl. Warunkiem wstępu jest uiszczenie symbolicznej kwoty w wysokości 20 PLN. Dochód wesprze działania lokalnej Fundacji “Autonomia”.

Pierwsza pula biletów pojawi się na stronie 28 kwietnia. Chcąc być na bieżąco z tematem, warto śledzić kanały social media ekspertek i trenerek oraz Slow Living Poland. Więcej informacji o projekcie oraz formularz zapisów dostępny będzie na stronie: www.slowspacebypuma.pl.

 

Sięgnij po energię wiosny i spotkaj się z nami w Krakowie, podczas drugiej edycji SLOW SPACE by PUMA.

 

Artykuł partnera

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie