Genialne stylizacje dziewczyn z Portugalii. Co noszą na co dzień?

W Lizbonie mieszka ogromna liczba fantastycznie ubierających się kobiet, które mają do powiedzenia mnóstwo ciekawych rzeczy na temat stylu.
Genialne stylizacje dziewczyn z Portugalii. Co noszą na co dzień?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/ritamontezuma/)/Unsplash (M. Ficheux)
30.04.2023

Na modowej mapie Europy pojawiło się ostatnimi czasy nowe elektryzujące miejsce. Jest nim stolica Portugalii, Lizbona, która nieoczekiwanie zaczęła przodować w ciekawych trendach. Stawia się ją obecnie na równi z Mediolanem, Madrytem, Sztokholmem, Helsinkami i Kopenhagą.

Zobacz także: Ujędrnianie ciała jeszcze nigdy nie było prostsze. Ten ajurwedyjski trik jest polecany przez supermodelki

Topowe trendy z Lizbony: retro szyk w parze ze sportowym zacięciem

Przez ostatnie lata Lizbona raczej przyjmowała poszczególne trendy z Hiszpanii, Francji, czy Włoch, a nie przodowała w ich tworzeniu. Sytuacja uległa jednak zmianie. Dziś oczy projektantów, stylistów i krytyków mocy coraz częściej zwracają się ku temu malowniczemu portugalskiemu miastu. Otóż w Lizbonie mieszka ogromna liczba fantastycznie ubierających się kobiet, które mają do powiedzenia mnóstwo ciekawych rzeczy na temat stylu. Nie mają najmniejszej ochoty kopiować stylizacji trendsetterek z innych krajów. Mają po prostu swój intrygujący i bardzo oryginalny styl, będący połączeniem retro szyku wraz ze sportowym zacięciem. Kultowy granny chic podkręcają za to rockowym pazurem. Wybierają outfity, których trudno nie zauważyć i błyskawicznie się nimi nie zachwycić. 

Oto stylizacje trendsetterek z Lizbony, którymi warto się zainspirować. 

Polecane wideo

Koniecznie zapoznaj się z tym ciekawym trendem. Pełen uroku dollcore będzie hitem kolejnych miesięcy
Koniecznie zapoznaj się z tym ciekawym trendem. Pełen uroku dollcore będzie hitem kolejnych miesięcy - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie