Sygnety, kolczyki koła i srebro. Trendy biżuteryjne na sezon wiosna-lato 2023

Maksymalizm pełną parą!
Sygnety, kolczyki koła i srebro. Trendy biżuteryjne na sezon wiosna-lato 2023
Patty Rose Jewellery (https://itspattyrose.com/)
13.03.2023

Jakie trendy biżuteryjne obowiązywać będą w sezonie wiosna-lato 2023? Zdecydowanie będzie to efektowna i wyrazista biżuteria, która doda charakteru każdej stylizacji. Od kolczyków kół, poprzez srebro w nowym wydaniu, aż po zestawy pierścionków i sygnetów – jednym zdaniem: maksymalizm pełną parą!

Zobacz także: 7 genialnych torebek Calvin Klein (Teraz są przecenione!)

Trendy biżuteryjne na sezon wiosna-lato 2023

Srebro wraca do łask

Po długiej nieobecności, srebrna biżuteria powraca na salony. W zeszłych sezonach kobiety zdecydowanie częściej sięgały po biżuterię w kolorze złotym, jednak na wiosnę-lato 2023 wracamy do korzeni i na tapetę bierzemy srebro. Nowoczesna srebrna biżuteria, to przede wszystkim proste i geometryczne formy, intrygujące kształty, a także elementy z gniecionej blachy. Srebro stanowi świetną bazę, która pasuje niemalże do wszystkiego, bez problemu możesz połączyć je z biżuterią w innym kolorze, aby stworzyć mieszany zestaw, który jest bardzo hot w tym sezonie!

srebroPatty Rose Jewellery (https://itspattyrose.com/)

Kolczyki koła

Kolczyki koła to bez wątpienia ponadczasowy i klasyczny rodzaj biżuterii, który pasuje do każdej stylizacji. Jeśli masz więcej dziurek w uchu, to efektownie i bardzo modnie wyglądać będzie połączenie ze sobą kół o różnych wielkościach oraz kolorach. W tym sezonie możesz szaleć do woli – im więcej, tym lepiej!

kolczyki kołaPatty Rose Jewellery (https://itspattyrose.com/)

Zestawy pierścionków i sygnetów

Zaraz obok modnych modeli kolczyków oraz naszyjników, na ulicach dominować będą również łączone zestawy złotych i srebrnych pierścionków oraz sygnetów. Tworzą one bardzo spójną i przyciągającą wzrok całość, obok której ciężko przejść obojętnie. Nie obowiązują tu żadne zasady, możecie łączyć różne kolory, wzory, kształty oraz rozmiary. W tym sezonie stawiamy na ilość!


damski sygnetPatty Rose Jewellery (https://itspattyrose.com/)

Mat. prasowe

Polecane wideo

7 przepięknych kolorów włosów, które będą modne wiosną. Są oryginalne i dodają wiele uroku
7 przepięknych kolorów włosów, które będą modne wiosną. Są oryginalne i dodają wiele uroku - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 14.03.2023 11:20
Teraz tylko czekać na słońce :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie