Gwiazdy kina znane z „Stranger Things” czy „Euphoria” w najnowszej kampanii PUMA!

Angus Cloud, Caleb McLaughin, Iris Apatow i Zaya Wade twarzami premierowej kolekcji PUMA - Forever Classic.
Gwiazdy kina znane z „Stranger Things” czy „Euphoria” w najnowszej kampanii PUMA!
24.02.2023

PUMA prezentuje najnowszą kampanię w Ameryce Północnej, w której występują m.in. gwiazdy kina znane z tytułów takich jak „Stranger Things” czy „Euphoria”. Kolekcja łączy w sobie najbardziej kultowe i legendarne produkty PUMA, w postaci modeli Suede, Clyde, Cali, Mayze i wielu innych.

Forever Classic - najnowsza kampania marki PUMA

Forever. Classic. można określić mianem platformy, która spaja ze sobą artystów z różnych kulturowych środowisk, przybliżając przy tym ikoniczne klasyki innym pokoleniom. Począwszy od aktorów, przez twórców treści, po sportowców i muzyków, którzy opowiadają swoje historie o tym, jak odnaleźli "swoją drogę".

„Brać udział w kampanii, która honoruje największe legendy PUMA jest dla mnie czymś niepojętym! To naprawdę niesamowite, że mogę być częścią tego kolejnego pokolenia, które pamięta te klasyki jeszcze z czasów dzieciństwa, gdy dorastałem w Oakland” – mówi Angus Cloud.

PUMA to już 75 lat bogatego dziedzictwa i autentyczności, a kampania FOREVER. CLASSIC. uosabia produkty i historie, które je stworzyły - klasyki PUMA. Takie ikony jak PUMA Suede czy dres T-7, były noszone przez „wielkich” każdego pokolenia i bez zmian pozostały i będą legendarne – jak zawsze.

Kolekcja obuwia oferuje m.in. modele butów PUMA Suede w nowych wariantach kolorystycznych oraz sneakersy Cali Dream czy Mayze w eleganckiej i minimalistycznej biało-czarnej tonacji.

Zobacz wyjątkowe wideo w stylu vintage z kampanii Forever Classic

Kolekcja PUMA Forever. Classic. jest już dostępna w sprzedaży, a najlepsze klasyki możesz kupić tutaj https://us.puma.com/us/en/forever-classic

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie