Sky is the limit? Nie tym razem!

Są tacy, których wyobraźnia nie ma granic.
Sky is the limit? Nie tym razem!
fot. Hans Neumann
16.02.2023

Wśród nich jest Kinny Zimmer, idol młodego pokolenia, który w najnowszej kampanii CCC, zaprasza wszystkich miłośników streetwear’u na wyjątkowe przygody do bajkowej, zielonej krainy. 

Najnowsza kampania CCC zaprasza wszystkich miłośników streetwearu

Za górami, za lasami, gdzie rzeczywistość zmienia się w baśń, a granice nie mają końca, podobnie jak młodzieńcza wyobraźnia… To zaczarowana kraina, pełna wyjątkowych przygód, stylu i modowych inspiracji. CCC zaprasza do niej wszystkich miłośników sportowego miejskiego stylu, na spotkanie z jednym z największych idoli młodego pokolenia. Welcome to Wonderland!

CCC wychodzi poza granice wyobraźni, zapraszając wszystkich do magicznej przestrzeni, w której czeka Kinny Zimmer - objawienie polskiego rapu. Artysta został globalnym ambasadorem kampanii promującej światowe marki dostępne w ofercie CCC. Wśród najlepszej oferty produktowej, znajdziemy obuwie, odzież i akcesoria topowych brandów: Reebok, Puma, Champion, New Balance, Sprandi, Kappa, Vans.

Kampania CCC pojawi się na wszystkich europejskich rynkach Grupy CCC w niezmienionej wersji. Jedynie w Rumunii postać polskiego rapera zastępuje lokalny ambasador marki, idol młodzieży, youtuber Selly, a dokładnie Andrei Șelaru, którego aktualnie śledzi ponad 3 milionową społeczność.

Obecność młodych gwiazd to kolejny ukłon w stronę generacji Z. Niczym Alicja biegnąca za Białym Królikiem, miłośnicy sportowej wygody mogą podążać za swoim idolem w poszukiwaniu przygód. Po drodze będą czekać na nich wyjątkowe niespodzianki oraz zachwycą ich najmodniejsze modele sportowego obuwia na nadchodzący sezon.

Magiczny klimat Wonderlandu uchwycił w swoim obiektywie Hans Neumann. Urodzony w Peru fotograf, swój warsztat szkolił u boku samego Mario Tiestino. Neumann od lat stacjonuje pomiędzy Europą a Nowym Jorkiem, tworząc sesje do topowych wydawnictw modowych oraz fotografując kampanie czołowych marek i domów mody jak J. Crew, Michael Kors, NET-A-PORTER, Gabriela Hearst czy Ralph Lauren. Za modowe stylizacje w ulicznym stylu z wykorzystaniem topowych modeli sneakersów, odpowiada jedna z najbardziej utalentowanych polskich stylistek Ewelina Gralak.

Produkty dostępne w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji.

 

Credits:

Zdjęcia / Reżyseria: Hans Neumann

DOP: Basil Fauchier

Stylizacje: Ewelina Gralak

Make up: Wilson

Włosy: Daniel Gryszke

Modele: Kinny Zimmer, Selly, Martine & Gunhild Chioko, Ana Jorge, Jonathan Davis, Sophia Bodaan, Maurizio Tentella, Lotta Kaijarvi, Shinji&Kenzo Moutoussamy, Mirabelle Durand, Diego Diaz, Kornelia Krawczyk, Rafał Uchmański

Produkcja: Warsaw Creatives

Producent CCC: Bartosz Majkowski

Art Director CCC: Maria Mastalerz, Justyna Purzycka, Marcela Stańczyk

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie