RESORT 2023: Premiera nowej kolekcji Dawida Wolińskiego

Partnerem tego modowego wydarzenia był WMF, producent ekspresu automatycznego o wyjątkowym designie.
RESORT 2023: Premiera nowej kolekcji Dawida Wolińskiego
Fot. Małgorzata Rosiak
24.11.2022

We wtorkowe popołudnie w warszawskim Patio Kredytowa 9 odbył się wyjątkowy pokaz najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego. Premiera linii Resort 2023 przyciągnęła wielu znakomitych gości, którzy cenią pracę znanego kreatora mody. Naszej redakcji również nie mogło tam zabraknąć.

Pokaz rozpoczął się od prezentacji klasycznej kreacji ze szlachetnego, czarnego jedwabiu. Następnie na scenie pojawiły się sylwetki prezentujące piękne suknie uszyte z tkaniny boucle, która jest tworzona w pracowni Dawida Wolińskiego. Nie zabrakło też zjawiskowych sukienek ślubnych, idealnie wydłużających i podkreślających kobiecą sylwetkę.

Partnerem tego modowego wydarzenia był WMF, producent ekspresu automatycznego o wyjątkowym designie. Wybór nie był przypadkowy - Dawid Woliński nie kryje bowiem swojego zamiłowania do kawy. Pod koniec października na swoim instagramowym profilu napisał: - Jesienny dom to miejsce szczególne. Pojawiają się przedmioty, które otulają nasze zmysły ciepłem i przytulnością. Miękki koc, zapach świeżo parzonej kawy oraz albumy z inspiracjami…tak jest u mnie (…). Kiedy pracuję nad nową kolekcją, muszę mieć pod ręką wszystko, co lubię. Do pokazu już tylko miesiąc i czasem jedna kawa nie wystarczy.

wmfEkspres automatyczny, który tak bardzo ceni sobie kreator mody, to WMF Perfection 880L. Jego łatwy w obsłudze, intuicyjny, szklany panel dotykowy, możliwość pełnego spersonalizowania napojów, a także precyzyjna ekstrakcja kawy z opatentowanym rozwiązaniem AROMA PERFECTION sprawiają, że jest to urządzenie najwyższej jakości.

Wszystkie niezbędne informacje, dotyczące WMF Perfection 880L, znajdziecie TUTAJ.

My tymczasem przygotowujemy już dla Was obszerną relację z pokazu Resort 2023. Szczegóły niebawem!

Mat. sponsorowany

Polecane wideo

Najbardziej pożądani single 2022 roku (ZDJĘCIA)
Najbardziej pożądani single 2022 roku (ZDJĘCIA) - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie