Coraz bliżej zera – ciepłe kurtki i płaszcze od Sinsay

Z każdym dniem temperatury spadają, a jesień powoli ustępuje miejsca zimie.
Coraz bliżej zera – ciepłe kurtki i płaszcze od Sinsay
09.11.2022

I choć prawdziwe mrozy dopiero przed nami, warto już teraz pomyśleć o stylizacjach odpornych na naprawdę ekstremalne warunki. W Sinsay znajdziesz wiele kurtek i płaszczy, które spełnią Twoje oczekiwania wizualne, a przy tym skutecznie ochronią Cię przed chłodem.

Ciepłe kurtki i płaszcze od Sinsay - zobacz co wybrać?

Każda zima stanowi wyzwanie dla Twojej szafy – ciepłe okrycia wierzchnie są nie tylko kluczem do tworzenia warstwowych stylizacji, ale także podstawą codziennych zestawów, po którą sięgniesz za każdym razem, wychodząc z domu.

Dlatego tak ważne jest, by kurtka nie tylko oddawała Twój styl, ale też była na tyle uniwersalna, że pozwoli na wiele różnorodnych połączeń modowych. Najprościej więc postawić na klasykę – damskie płaszcze pikowane (od 159,99 PLN) lub teddy (od 109,99 PLN). Wielbicielki sportowych looków mogą postawić na krótkie kurtki z kapturem (od 159,99 PLN) albo ciepłe kamizelki (od 109,99 PLN).

Zima stawia też nowe wymagania modzie męskiej, dlatego w Sinsay znajdziesz szeroki wybór kurtek dla swojego mężczyzny! Od pikowanych kurtek w klasycznych kolorach (od 139,99 PLN), po ciekawe rozwiązania utrzymane w trendach, czyli lżejsze kurtki z imitacji baranka (od 159,99 PLN), idealne na okres przejściowy między jesienią a zimą.

Kurtki i płaszcze z oferty Sinsay możesz łączyć z modnymi od kilku sezonów śniegowcami (od 139,99 PLN), kominiarkami (od 39,99 PLN), które pojawiają się na największych światowych wybiegach, oraz oczywiście klasycznymi czapkami, szalikami i rękawiczkami (od 29,99 PLN).

Przygotuj swoją szafę na nadchodzące mrozy – szeroką gamę zimowych kurtek i płaszczy znajdziesz w sklepach stacjonarnych Sinsay, na www.sinsay.com oraz w aplikacji.

 

Artykuł partnera

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie