Genialny styl Francuzek. Do jakich ubrań mają teraz słabość?

Co obecnie w paryskiej modzie piszczy?
Genialny styl Francuzek. Do jakich ubrań mają teraz słabość?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maralafontan/)
13.10.2022

Paryż nie na darmo jest nazywany światową stolicą mody. To właśnie stolicę Francji można uznać za jedno z najbardziej inspirujących stylizacyjnie miejsc w Europie obok Mediolanu, czy Londynu. To tam tworzą się najbardziej topowe trendy, które obiegają potem cały świat. Co obecnie w paryskiej modzie piszczy? 

Zobacz także: Mężczyźni mają słabość do damskiej bielizny... z wyjątkiem tych 2 fasonów

Najnowsze trendy z Paryża: czarne total looki i styl à la grzeczna uczennica

Na paryskich ulicach królują teraz outfity utrzymane w kilku intrygujących stylach. Pierwszy z nich to niebywale szykowne kruczoczarne total looki. Paryżanki jak zwykle stawiają elegancję, wygodę, ale także i na nieszablonowość oraz przekraczanie niepisanych modowych granic. Ich czarne total looki zawsze są bardzo charakterne i mają buntowniczy pazur. Hitem jest komponowanie stylizacji z bardzo klasycznych elementów i dobieranie do nich rockowych dodatków, takich jak na przykład martensy, czy wysokie trampki. 

Zobacz także: Na tych ubraniach i akcesoriach nigdy nie oszczędzaj. Warto przeznaczyć na nie większą kwotę

Kolejny równie inspirujący trend to outfity nawiązujące do kultowych stylizacji à la grzeczna uczennica. Dla równowagi do uroczych białych bluzek i kraciastych mini spódniczek ubieramy oversizowe marynarki w męskim stylu w tonie słodkich pasteli lub w gamie nude.

Bardzo na topie są skórzane ubrania - spodnie, spódnice, kurtki oraz płaszcze, retro kożuszki, wełniane luźne swetry w czarno białe paski, a także stylizacje typu British Royal z nieśmiertelnymi kraciasto-tweedowymi motywami.

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie mnóstwo ciekawych inspiracji prosto z Paryża. 

Polecane wideo

Ten mężczyzna cieszy się ogromnym powodzeniem. Byłe partnerki Pete'a Davidsona
Ten mężczyzna cieszy się ogromnym powodzeniem. Byłe partnerki Pete'a Davidsona - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie