5 ubrań, które kobiety podobno kupują najczęściej

Na liście nie znajdziesz szpilek czy sukienek.
5 ubrań, które kobiety podobno kupują najczęściej
Fot. pexels (Alina Vilchen & Nycolle Suabya)
01.10.2022

Wydaje się, że każda garderoba wygląda inaczej. Zawartość naszej szafy to bardzo indywidualna kwestia, która zależy m.in. od gustu, figury czy potrzeb. Wybierając strój kierujemy się podobno własnymi upodobaniami, na które nikt inny nie ma wpływu. Czy aby na pewno?

Zobacz również: Beżowe botki na co dzień. 7 rewelacyjnych modeli

Portal „Foreign Policy” przyjrzał się statystykom na ten temat i doszedł do zaskakujących wniosków. Okazuje się, że niemal wszyscy kupujemy te same ubrania, a te różnią się jedynie szczegółami. Raporty sprzedaży wskazują konkretne ciuchy oraz ich popularność.

W damskim TOP 5 zabrakło miejsca dla sukienek czy spódnic, a niekwestionowanym numerem jeden - bez względu na płeć - jest ta sama część garderoby.

Szczegóły w galerii.

Polecane wideo

„Ideał kobiety”. 4 cechy wyglądu, które najbardziej kręcą facetów
„Ideał kobiety”. 4 cechy wyglądu, które najbardziej kręcą facetów - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.10.2022 08:47
Kupuję najwięcej koszulek i koszul :) Lubię elegancko wyglądać. W sezonie letnim kupuje też dużo sukienek takich na co dzień ale też na wesela z loola. Mam sporo ubrań w szafie mój mąż o tym coś wie :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.10.2022 18:33
Ja w ogóle nie kupuje ubrań, bo mnie nie stać ! Niech ktoś mi powie, że pieniądze nie są ważne, jasne... U fryzera też już chyba z pół roku nie byłam...Człowiek pracuje a ledwo na opłaty i jedzenie tylko wystarcza :(((((((((
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 01.10.2022 12:19
Ja najczęściej kupuję bieliznę i spodnie, ale nie jeansy. Trampek nie kupuję prawie wcale, mam jedne w całej garderobie, za to sneakersów cała masa.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie