Jesień pod znakiem logomanii. Na ten gorący trend postawiły najbardziej stylowe gwiazdy

Ubrania i akcesoria z motywem logotypów noszą Kendall Jenner, Kim Kardashian i Hailey Bieber.
Jesień pod znakiem logomanii. Na ten gorący trend postawiły najbardziej stylowe gwiazdy
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/gucci/)
28.09.2022

Ubrania oraz akcesoria, na jakich pojawia się motyw logotypów wciąż przeżywają swoje wzloty i upadki. Raz są na szczycie popularności, innym razem ją tracą i zaczyna się je traktować po macoszemu. Tej jesieni znów zapanował na nie prawdziwy szał. Intrygująco zaprojektowane i nie dające się przeoczyć logotypowe stylizacje zaczęły chętnie nosić gwiazdy światowego formatu, do jakich należą Kim Kardashian, Hailey Bieber, Bella i Gigi Hadid, Alexa Chung, czy Jennifer Lopez. Warto się nimi zainspirować i także włączyć do swojej garderoby akcenty z jakimiś ciekawymi logotypami. 

Zobacz także: Najpiękniejsze jesienne sukienki. Zachwycisz w nich każdego

Topowe logotypowe stylizacje

To, co obecnie dzieje się w modowym świecie, śmiało można określić mianem logomanii. Sukienki, garnitury, T-shirty, płaszcze, torebki, rajstopy, czapki, czy szaliki, których całe powierzchnie ozdobiono motywem logotypów, są prawdziwym hitem jesiennego sezonu. Logomania to trend rodem z lat osiemdziesiątych. Jako że tej jesieni większość czołowych kreatorów przeżywa fascynacje właśnie inspirującą dekadą 80s, nie mogło w ich kolekcjach zabraknąć również projektów logotypowych. 

W super modnych i bardzo szykownych logostylizacjach stawiamy na barwy, takie jak czekoladowy brąz, miedziany, karminowy, purpurowy, karmelowy, bakłażanowy, szkarłatny, burgundowy oraz nieśmiertelną biel i czerń. 

Zobacz także: Jesienna moda. Dzięki tym 3 topowym trendom z Paryża będziesz zachwycała swoimi strojami

Polecane wideo

Najlepiej uczesana dziewczyna na świecie. Zakochasz się w jej włosach
Najlepiej uczesana dziewczyna na świecie. Zakochasz się w jej włosach - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie