Najgorętsze modowe trendy. Kultowy styl à la wzorowa uczennica

Styl wzorowany na strojach uczennic zagwarantuje nam stylizacyjną szóstkę!
Najgorętsze modowe trendy. Kultowy styl à la wzorowa uczennica
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maralafontan/)
02.09.2022

Zgodnie z najnowszymi trendami warto komponować stylizacje, jakie będą nawiązywały do kultowego stylu à la wzorowa uczennica. We wrześniu inspirujemy się więc strojami uczennic elitarnych brytyjskich lub francuskich szkół bądź szykownymi stylówkami akademickimi. Jednym słowem, ubieramy się jak prymuski, które właśnie wracają z wykładów. Podpowiadamy, w jaki sposób tworzyć podobne looki, aby zasłużyć na stylizacyjną szóstkę.

Zobacz także: Styl chic goth powraca do łask. Sprawdź, jak komponować tajemnicze i bardzo zmysłowe stroje

Stylowa prymuska

Najmodniejsze prymuski mają wielką słabość do stylu retro. Stawiamy więc na białe koszule z dużymi kołnierzykami rodem z lat sześćdziesiątych, a na które narzucamy czarne mini sukienki na ramiączkach bądź czarne mini sukienki ogrodniczki. Nosimy też urocze pastelowe sweterki z krótkim rękawem, które trzymają się blisko linii ciała, a do których dopinamy ażurowe kołnierzyki. 

Najmodniej łączyć też w outfitach tak zwany styl preppy wraz z elementami granny look. Nie stronimy więc od urokliwych babcinych sweterków i kamizelek, pod które zakładamy koszule lub mini sukienki z kołnierzykami bądź żabotami. Kamizelki i swetry powinny mieć słodkie dziecięce wzory, na przykład dziergany wzór owieczek, grzybków, wisienek, czy kwiatów.

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii po inspiracje!

Polecane wideo

Styl chic goth powraca do łask. Sprawdź, jak komponować tajemnicze i bardzo zmysłowe stroje
Styl chic goth powraca do łask. Sprawdź, jak komponować tajemnicze i bardzo zmysłowe stroje - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie