Barbiecore. Estetyka inspirowana kultową lalką to najmodniejszy trend sezonu

„Life in plastic, it's fantastic” - udowadniają gwiazdy.
Barbiecore. Estetyka inspirowana kultową lalką to najmodniejszy trend sezonu
Fot. Instagram.com
06.07.2022

W ostatnim czasie media rozpisują się na temat nowego filmu w reżyserii Grety Gerwig, która pokaże życie najbardziej kultowej lalki w historii, czyli Barbie. W tytułową rolę wcieli się Margot Robbie, a jej towarzysza, Kena, zagra Ryan Gosling. Niedawno do Sieci trafiły zdjęcia stylizacji gwiazd, które wywołały wśród fanów olbrzymie emocje. 

Zobacz również: Sukienka, która w jeden dzień zawojowała Instagram. Dziewczyny nie chcą nosić niczego innego

Mimo że “Barbie” ma trafić do kin dopiero w przyszłym roku, świat już oszalał na punkcie estetyki związanej z tą lalką. Tzw. Barbiecore to jeden z najgorętszych trendów modowych tego sezonu, a celebrytki chwalą się swoimi imponującymi stylizacjami upodabniającymi je do tej kultowej postaci. 

Barbiecore. Estetyka inspirowana kultową lalką to hit lata 2022 

Na hasło Barbie przychodzi nam do głowy mnóstwo skojarzeń. To przede wszystkim bardzo kobiece stylizacje, najczęściej dokładnie podkreślające sylwetkę poprzez dopasowane stroje. Nie można też zapomnieć o ulubionym kolorze Barbie, czyli o różu. 

Właśnie na takich zasadach opiera się estetyka Barbiecore, co w ostatnim czasie udowadnia całe grono gwiazd – od Margot Robbie, którą zobaczymy jako filmową Barbie, przez siostry Kardashian-Jenner, a skończywszy na Hailey Bieber czy piosenkarce Lizzo. Na profilach tych gwiazd na Instagramie zobaczymy mnóstwo różowych i neonowych stylizacji i kusych, a przy tym dopasowanych fasonów. Udowadniają, że pink total look to jeden z najgorętszych trendów tego lata. 

Jak ubrać się zgodnie z estetyką Barbiecore? Zainspirujcie się stylizacjami, które zobaczycie w poniższej galerii. Cieszycie się z wielkiego powrotu kultowej lalki i jej wpływu na modę? 

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na lipiec
Horoskop MIŁOSNY na lipiec - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie