Trzy najmodniejsze nakrycia głowy na lato. Jaki styl wybierzesz?

Które nakrycie głowy jest w tym sezonie absolutnie na modowym podium?
Trzy najmodniejsze nakrycia głowy na lato. Jaki styl wybierzesz?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/sincerelyjules/)
04.07.2022

Stylowe i świetnie dopasowane do stroju nakrycia głowy to nie tylko stylizacyjna kropka nad „i”. Poza tym, że dodają charakteru outfitom, dzięki nim chronimy też nasze zdrowie. Nakrywając głowę, nie dopuszczamy do tego, aby zbyt silne promienie doprowadziły do przegrzania organizmu, a w konsekwencji do udaru słonecznego. To właśnie dlatego tak ważne jest, aby w najgorętsze dni mieć zawsze kapelusz, czy czapeczkę zawsze przy sobie. Oto najmodniejsze letnie nakrycia głowy, na jakie warto zwrócić teraz uwagę. 

Zobacz także: Jak stylizować kimono?

Idealne nakrycia głowy na upalne letnie dni

W to lato miejsce na bardzo wysokim podium w dalszym ciągu zajmują urokliwe kapelusiki bucket hat, które swoim krojem przypominają nakrycia głowy, jakie wybierali od dekad zapaleni wędkarze. Zamiast tonów khaki, jakie najczęściej kiedyś miały, tym razem celujemy w bardzo energetyczne soczyste barwy, takie jak aperol orange, kermit green, indygo, fuksja, czy makowa czerwień bądź pełne słodyczy pastele. 

Poza bucket hats nosimy także szykowne retro słomkowe kapelusze. Koniecznie powinny mieć szerokie ronda i nawiązywać do klimatu francuskiej riwiery sprzed lat. Słomkowe kapelusze doskonale będą pasowały nie tylko na plażę, ale i do boho maxi sukienek, czy lnianych kombinezonów. Super modne są teraz również klasyczne czapeczki z daszkiem.

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/sincerelyjules/)

Zobacz także: Topowy trend clean girl

Polecane wideo

Stylowe stroje kąpielowe, w których będziesz wyglądać genialnie
Stylowe stroje kąpielowe, w których będziesz wyglądać genialnie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie