Czym jest topowy jet-set chic?

Jak się ubrać na lot? Oczywiście jak zawsze wygodnie, ale i bardzo szykownie!
Czym jest topowy jet-set chic?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
23.06.2022

Najnowsze trendy modowe z brawurą wkraczają właśnie na lotniska, jak i do samolotów. Wszelkie pandemiczne przyzwyczajenia, do których zaliczało się noszenie wyłącznie sportowych i casualowych ubrań, najwyraźniej wszystkich zmęczyły. Tak więc, jeśli do tej pory naszym strojem zarezerwowanym na podniebne podróże były wyłącznie oversizowe dresy, to teraz koniecznie włączmy do wojażowej garderoby inne, znacznie elegantsze ubrania.

Od teraz wybierając się w podróż, ubieramy się tak, jakbyśmy... wcale nie wyjeżdżały. Zgadza się! Na lot zakładamy dokładnie te same same rzeczy, w jakie miałybyśmy chęć się przebrać tuż po dotarciu na miejsce. Stylizacja musi być wygodna, ale i szalenie szykowna. 

Zobacz także: Stylowe stroje kąpielowe, w których będziesz wyglądać genialnie

Jet-set chic, czyli szykowna moda lotniskowa

Stylizacyjne reguły gry na lotniskach diametralnie się zmieniły. Wszystkie fanki mody, które pilnie śledzą wszelkie nowinki z odzieżowego świata, powinny wiedzieć, że antytrendem jest już noszenie na lotniskach i w samolotach wyłącznie dresów i obszernych T-shirtów. Nie rezygnując naturalnie z komfortu, dodajemy teraz wojażowym strojom nieco więcej charakteru i szyku. Nosimy więc dokładnie to samo, co na wakacjach, na jakie się wybieramy. 

Jako że zwłaszcza długie loty mogą być bardzo męczące, świetnie będzie dodać sobie w ich trakcie wizualnego wigoru i promienności ubraniami w soczystych energetycznych tonach. Na tę okazję piękne kolorowe sukienki i eleganckie midi spódnice, łączymy ze sneakersami lub klasycznymi trampkami. 

Zobacz także: Stylowa kratka na lato? Koniecznie!

Polecane wideo

Zmysłowa grzywka Paryżanek, która dodaje seksapilu i odejmuje lat
Zmysłowa grzywka Paryżanek, która dodaje seksapilu i odejmuje lat - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie