Przebojowy aperol orange jednym z najmodniejszych kolorów lata

To kolor, który pasuje do każdego typu urody!
Przebojowy aperol orange jednym z najmodniejszych kolorów lata
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
22.06.2022

Super modne tony kermit green, pineapple yellow i baby blue mają wielką konkurencję. W szranki z nimi stanął właśnie kolejny kolorystyczny hit tego lata, czyli bardzo apetyczny aperol orange. Ma nad nimi pewną przewagę, jako że pasuje do wszystkich typów urody. Tak samo doskonale będą wyglądały w nim blondynki o bardzo jasnej cerze, jaki i brunetki posiadające cerę oliwkową. 

Co więcej, to odcień, który odmładza i nadaje cerze wspaniałej promienności. Dodaje też nie lada energii, a ponadto sprawia, że stylizacje nabierają ciekawego charakteru. Uwielbiają nosić go najbardziej stylowe gwiazdy i trendsetterki, na przykład Jennifer Lopez, Hailey Bieber, Leonie Hanne, czy Tezza Barton. 

Zobacz także: Kermit green. Stylizacje w „żabiej” zieleni to hit tego lata

Energetyczny i twarzowy aperol orange

Piękny i charakterystyczny kolor jednego z najpopularniejszych koktajli zainspirował ostatnimi czasy projektantów. Najbardziej topowe maxi sukienki, mini spódnice, zmysłowe boho kombinezony, oversizowe marynarki, torebki bagietki, okulary przeciwsłoneczne i kostiumy kąpielowe mają teraz odcień aperol orange. Głęboki, nasycony ton pomarańczy błyskawicznie przykuwa spojrzenia. Jest nadzwyczaj stylowy, a do tego ma w sobie coś relaksująco wakacyjnego. Nie może go zabraknąć w naszych garderobach!

Najmodniej nosić teraz wyrafinowane aperolowe total looki, maksymalistyczne aperolowe ubrania ozdobione zwierzęcymi printami lub zgodnie z trendem dopamine dressing łączyć aperol orange z innymi wyrazistymi tonami, na przykład fuksją, czy indygo. 

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)

Zobacz także: Zaglądamy do szaf najbardziej stylowych it girls ze Skandynawii

Polecane wideo

Zaglądamy do szaf najbardziej stylowych it girls ze Skandynawii
Zaglądamy do szaf najbardziej stylowych it girls ze Skandynawii - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie